Медиагруппа «Антенна»  

Ось і провчив...

Іван МУСІЙЧУК# 35, 08.09.2004

Одного вечора Віктор прийшов до свого однокласника Ігоря. «Пішли на сходову площадку, побалакаємо», — запропонував юний господар, і, прихопивши пакет з соняшниковим насінням, вони вийшли з квартири.

Гомоніли собі, лузали насіння, а лушпиння кидали у банку з-під кави. З сьомого поверху спускався чоловік, в якому хлопці впізнали батька свого однокласника Володі. Той був «під мухою».

— То це ви налузали у ліфті? — погрозливо запитав він.

— Ні, ми ось у банку, — спробували пояснити друзі.

— Брешете! — і, нецензурно лаючись, вдарив Віктора по обличчю, а потім — у ключицю.

— Не бийте, у мене ключиця була зламана, — заволав юнак.

Та Сергій Павлович (так назвемо нашого «героя») не звернув на ці слова уваги, схопив хлопця за барки, потягнув на третій поверх і заштовхав у свою квартиру.

Переляканий Ігор побіг додому і все розповів матері. Потім вони удвох пішли до Володимирова батька. Там застали Вітю, що стояв біля стіни, а Сергій Павлович йому щось говорив. Після недовгих переговорів господар відпустив хлопця.

На слідстві Ігор стверджував, що Сергій Павлович вдарив його рукою у вухо, а потім ногою по нозі. За нього заступився Віктор.

Як свідчить судово-медична експертиза, Віктору спричинені тілесні ушкодження у вигляді перелому лівої ключиці з кутовим зміщенням уламків. Пошкодження спричинені тупим предметом або при ударі...

Трохи інші свідчення давав Сергій Павлович. За його словами, того нещасливого вечора він з товаришем приїхав з Миронівки. У під’їзді зустрів двох хлопців — однокласників сина, які східцями прямували нагору. Зайшов з другом у квартиру і тоді почув шум за дверима. Прислухався, тоді вийшов. Десь на п’ятому поверсі побачив тих самих хлопців, які голосно перемовлялися і кидали лушпиння на підлогу. Зробив їм зауваження, на що вони зухвало запитали: «А ти хто такий?». Хотів їх обох завести до себе у квартиру, щоб прийшли їх батьки, і провести з ними профілактичну бесіду. Один з них втік, а іншого він затягнув у помешкання.

Суд розібрався у справі і присудив Сергію Павловичу за ч. 1 ст. 122 КК України 2 роки позбавлення волі, але, зваживши на пом’якшувальні обставини, застосував ст. 75 КК України і виніс вердикт — один рік іспитового строку, якщо... Та про це читач уже знає з попередніх наших публікацій.

Отже, у згаданій історії можна було б поставити крапку. Та деякі сумніви все ж залишаються. Так, нинішня молодь досить вразлива і в той же час поводиться дещо зухвало, інколи нехтуючи правилами суспільного життя, віковими традиціями. Однак і «виховання», яке задумав у нетверезому стані Сергій Павлович, аж ніяк не вирішить цю справді нелегку проблему. Але це окрема тема, що нині заслуговує на дуже серйозну увагу. Бо ж справді...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 35, 08.09.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 209 хитов: 2960
вчера: 653/28380
время генерации: 0.014546871185303; SQL запросов: 11