Медиагруппа «Антенна»  

«Погадала» на щастя

Арсен АРСАКОВ# 35, 08.09.2004

Не перевелися ще у нас довірливі люди чи ті, хто хоче «на дурняк» одержати значну суму грошей або поправити своє здоров’я. Тож, не задумуючись, з головою «пірнають» у сумнівні лотереї, лототрони, азартні ігри, повністю довіряють першому перехожому, який обіцяє поліпшити їх моральний, фізичний чи майновий стан.

Йшла собі вулицею дівчина — струнка, красива, з золотими сережками у вухах. Та на душі панував неспокій. Циганочка Аза Леонідівна враз це помітила і підійшла до Насті.

— Слухай, дівчино, хочу тобі правду розповісти, хочу допомогти, — і взяла Настю за руку. — Бачу, що тобі пороблено і тобі підлито мертву воду. Можу зняти порчу, тільки принеси куряче яйце.

Дівчина купила яйце в магазині і віддала циганці. Та його розбила і поклала у пакет, а коли витягла назовні, у ньому виявився черв’як.

— Щоб відробити, потрібно золото, ну, скажімо, твої сережки, — мовила Аза.

Дівчина, не вагаючись, зняла прикраси і подала циганці. Та вкинула їх у пакет і почала перемішувати. Однак у цей момент з’явився чоловік, який і доставив обох до міліції.

А золоті сережки 585-ї проби коштували 200 гривень.

Аза Леонідівна у всьому зізналась. Їй пред’явили обвинувачення за ст. 190 ч. 1 Кримінального кодексу Укра-їни — шахрайство. Суд виніс вирок — три роки обмеження волі та, застосувавши ст. 75 КК України, пом’якшив його — 2 роки випробувального строку.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 35, 08.09.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 384 хитов: 10713
вчера: 854/23332
время генерации: 0.022653102874756; SQL запросов: 11