Медиагруппа «Антенна»  

Ніщо не замінить родинного тепла!

У Тальнівському райо-ні створено першу прийомну сім’ю, шосту в області. Мешканці Тального — подружжя Сергій Харчук та Світлана Паламарчук — узяли на виховання та спільне проживання Аліну Ш., яка залишилася без батьківського піклування. Донедавна сім’єю дитини був шкільний колектив. Відтепер її найзаповітніша мрія мати маму, тата і затишну домівку здійснилася.

Новостворену родину привітали голова Тальнів-ської райдержадміністрації Сергій Ковела, голова Тальнівської районної ради Віктор Підгорний, начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Людмила Дудко, директор ЗАТ «Тальнівський щебзавод», де працює глава сім’ї, Валентин Ніскаус, директор школи-інтернату, де виховувалася Аліна, Валентина Качан.

Тальнівська райдержадміністрація та прийом-ні батьки підписали відповідну угоду, згідно з якою райдержадміністрація бере на себе, зокрема, зобов’язання перераховувати щомісяця кошти на харчування прийомної дитини, придбання для неї одягу, взуття, лікарських засобів, м’якого інвентарю, засобів особистої гігієни, іграшок, книжок, на оплату господарського обслуговування приміщення, оплату тепло-, електро- та водопостачання, побутових послуг та послуг зв’язку.

Новостворена родина отримала від райдержадміністрації, райради, від ЗАТ «Тальнівський хлібзавод» і, звичайно ж, від управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації цінні подарунки.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 35, 08.09.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 312 хитов: 8606
вчера: 780/26432
время генерации: 0.089446067810059; SQL запросов: 11