Медиагруппа «Антенна»  

у Черкасах страйкували таксисти

Вівторок, 7 вересня, для потенційних користувачів приватних таксомоторів став «чорним». Чому? Тому що всі приватні організації, які обслуговують мешканців і гостей нашого міста, влилися у Всеукраїнський страйк таксистів. Близько трьохсот автомобілів зранку зібралося біля Дніпра. Водії висловлювали свої думки щодо рішень уряду про перефарбування авто у жовтий колір, квоти машин конкретно на місто, введення постійної ділянки під парк та медика з техніком. Крім того, приватникам ставляться за обов’язок ліміти на місто (зокрема, в Черкасах лише 300 таксомоторів!). Це нагадує колишні таксомоторні парки. Абсурд. Чи як? Певно, у Верховній Раді є своєрідне лобі, яке поставило за своє завдання взагалі знищити приватних таксистів.

Законопроектами передбачається, що відбір кращих автомобілів буде здійснювати виконавчий орган, іншими словами, місцева влада міст та сіл України. Окрім того, процедура відбору передбачає укладання спеціальної угоди між виконавчими органами та перевізниками. Таксисти впевнені, що введення в практику цих положень призведе до монополізації ринку таксі, втрати робочих місць, погіршення якості послуг із перевезення пасажирів, збільшення витрат власників таксі. А безповоротне зростання кількості працівників в контролюючих органах призведе до стимулювання корупції посадових осіб, які займатимуться квотуванням та контролем. Тарифи на перевезення пасажирів збільшаться в середньому на 30%. Таксисти ж хочуть чесно і в повному обсязі сплачувати податки і не хочуть знову «іти у тінь».

Черкаську акцію протесту очолювали голова обласної профспілки приватних таксистів Олег Сваровський та його заступник Віктор Титов. На мітинг прийшли водії більш як 8 компаній приватних перевізників з Черкас, Сміли та Золотоноші, які обслуговують наш регіон вдень і вночі.

20 автомобілів «таксі» з Черкас поїхали до Києва, щоб взяти участь в акції протесту біля Верховної Ради.

P.S. Коли верстався цей номер, черкаські таксисти вже повернулися додому. Вони розповіли, що представники уряду і більшість глав депутатських фракцій Верховної Ради пообіцяли, що підтримають зняття законопроектів щодо діяльності таксистів з розгляду Верховною Радою.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 35, 08.09.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 166 хитов: 1829
вчера: 653/28380
время генерации: 0.086803913116455; SQL запросов: 11