Медиагруппа «Антенна»  
Коли ж нарешті комунальні тарифи будуть обгрунтовані?

17 січня ц.р. «Антенна» надала свої сторінки ветеранові праці, юристу — адвокату з багаторічним досвідом, нині пенсіонеру-інваліду Борису Вікторовичу Штангею, який мешкає в Черкасах по вулиці Чекістів, 6. У його листі мова йшла про те, що керівництво РЕУ-3 не реагує на скарги жильців їхнього будинку стосовно обгрунтованості розміру тарифів на комунальні послуги або відбувається відписками. »»»

#26, 04.07.2007
Із хлібом на Черкащині все о’кей?

Підстав для збільшення вартості хліба на Черкащині сьогодні немає. Області вистачить зерна, круп та цукру для забезпечення всіх потреб населення і промисловості та для експорту зібраного врожаю — розповіли фахівці журналістам 19 червня на засіданні Черкаського прес-клубу реформ.

ВАТ «Черкасихліб», яке забезпечує хлібом 60% населення області, має достатньо внутрішніх резервів для утримання нинішньої ціни на хліб за рахунок скорочення своїх прибутків. Цей компетентний висновок оприлюднив голова Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Володимир Соколовський. »»»

#26, 04.07.2007
Свобода слова у розумінні шполянських «демократів»

Зразу після перемоги «помаранчевої революції» популярне видання «Журналіст України» в одній із публікацій висловило таку думку: «До влади приходять люди, які елементарно не знають і не вміють працювати з медіа. Полохливо-боягузлива влада». Те, що нині відбувається в Україні, в тому числі на Черкащині і, зокрема, у Шполянському районі, стовідсотково засвідчує істинність цієї вбивчої тези.

Почнемо з того, що 5 травня цього року на урочистостях з нагоди Дня журналіста голова облдержадміністрації О. Черевко у своїй промові зробив такий акцент: »»»

Іван СІЧОВИК#26, 04.07.2007
ДЕНЬ МАНИТУЦИИ

В нашем календаре много знаменательных дат. Однако День Основного Закона страны — праздник особенный. Именно в этот торжественный день каждый гражданин должен использовать свой законный выходной для того, чтобы в полной мере ощутить ответственность за сохранение традиций нашей страны, поддержку национальной культуры, возрождение и развитие демократической Украины. Должен — но не использует. Во-первых, не знает, как создать праздничную атмосферу. Во-вторых, Конституция у нас все равно отсутствует. И, в-третьих, привычнее выпить водки и послать все в пень. И это неправильно. »»»

Дмитрий ЗАБОРИН#26, 04.07.2007
Шарики за ролики

В Секретариате президента (СП) живут и работают самые суровые креативщики в Украине. Они настолько суровы, что бреются вафельным полотенцем (одно на всех), а их диоксиновая струя раскалывает унитазы, приводя в отчаяние техничку тетю Клаву. Благодаря их усилиям социальные ролики президента наводят ужас на рекламодателей, которые не выдерживают жесткой конкуренции с продуктом высоких политических технологий СП. »»»

Александр ЗУБЧЕНКО#26, 04.07.2007
Ріелтори лякають ростом цін на житло

Досить дивна ситуація склалася сьогодні у Черкасах на ринку нерухомості. Іноді різниця в цінах доволі значна — наприклад, квадратний метр житла у «хрущовці» на Хімселищі коштує 1 тис. доларів США, а в новозбудованому будинку на Котовського, незважаючи на багато кращі умови, — 700 «зелених». У середньому 1 квадратний метр житла на вторинному ринку коштує 850-900, тоді як на первинному — близько 800 доларів США. Про це розповіли журналістам під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі реформ фахівці корпорації «Біржа нерухомості». »»»

#26, 04.07.2007
Черкаський мер видав книгу для земляків

19 червня міський голова Черкас Сергій Одарич презентував свою книгу під назвою «Справедливість власноруч». За словами автора, головна ідея книги — допомогти черкасцям власними руками побудувати таке суспільство, в якому вони хочуть жити.

— На моє глибоке переконання, нормальне суспільство можна побудувати лише тоді, коли кожний його представник братиме активну участь у житті всієї громади, — зазначає Сергій Одарич. — Хибними є надії на те, що у нас з’явиться добрий цар, добрий президент чи добрий мер і вирішить усі наші проблеми, оскільки нормальне життя ми зможемо побудувати лише самостійно. »»»

#26, 04.07.2007
НЕ ДАЙ СОБІ ЗАСОХНУТИ

Спека на Черкащині стоїть, як у Туреччині. Так і тягне кинути до біса задушливе приміщення і податися куди-небудь на природу, ближче до води, яка напевно прогрілася вже до 30 градусів. Але, на жаль, нам до турецького пляжного сервісу, як до Києва відомим способом, а коли глянути на плеси Дніпра, то згадується пісня черепахи Тортіли: «Затянуло бурой тиной гладь старинного пруда». Правда, цього року черкаська міська влада почала готуватися до пляжного сезону заздалегідь. І як почала, то й дотепер ініціативи з мерії так і вирують. »»»

#26, 04.07.2007
Вітчизні діти не потрібні?

70 % обладнання дитячих майданчиків міста вийшло із ладу — 90% гойдалок і каруселей не експлуатуються через відсутність деталей, пісочниці не наповнюються піском, відламані перила дитячих гірок. Про це повідомив на плановому засіданні ради міськвиконкому з питань безпечної життєдіяльності населення начальник відділу з питань охорони праці Віктор Мисник. »»»

#26, 04.07.2007
Ремонтувати дороги тепер будуть по-новому

Програму розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання автомобільних доріг м. Черкаси нещодавно прийняли депутати міської ради.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства міськвиконкому Василя Старікова, програмою передбачено, що цього року будуть відремонтовані близько 150 тисяч квадратних метрів покриття доріг. При цьому серед інших матеріалів планується також застосовувати геотекстиль, який унеможливлює виникнення тріщин та вибоїн. Перший геотекстиль, за планами комунальників, буде покладено вже цього тижня на зупинках по вулицях Одеська та Чигиринська. »»»

#26, 04.07.2007
У Смілі ліквідовано 4 вищі навчальні заклади

Міністерство освіти та науки України оприлюднило перелік 130 вищих навчальних закладів або відокремлених структурних підрозділів, в яких станом на 1 червня 2007 року анульовано ліцензії або припинено освітню діяльність з 2005 року по I півріччя 2007 року. Причина санкцій — порушення ліцензійних умов надання освітніх послуг та чинного законодавства. »»»

#26, 04.07.2007
Ціна на газ зросте. Але не для всіх

Як повідомляють у ВАТ «Черкасигаз», Національна комісія регулювання електроенергетики України ухвалила рішення про збільшення з 1 липня 2007 року тарифів міськ- та облгазів на розподілення та постачання газу. Тариф на транспортування розподільними трубопроводами зросте із 34,4 грн. до 36,9 грн. (без урахування ПДВ) за 1 тис.куб.м. »»»

#26, 04.07.2007
Прокляття Богдана Хмельницького збулося,
або Трагічне гетьманування його молодшого сина Юрія

Богдан Хмельницький, відчуваючи наближення невідворотного кінця свого життя, звелів 6 серпня 1657 року зібратися в Чигирин генеральним старшинам, полковникам, сотникам і всьому війську козацькому. В останній раз з’явився величний муж перед соратниками і виголосив слабким голосом коротку але сильну промову, в якій дякував хоробрим козакам, товаришам по зброї за мужність, виявлену в тридцяти трьох битвах проти поляків, угорців, волохів і татар, жалкував, що не довелось закінчити війну з поляками, як того бажалось. Оголосив про скорий свій кінець, доручив поховати себе не в Чигирині, а в Суботові, і запитав: кого козаки бажають, по його смерті, мати гетьманом? »»»

Галина ВОЛОШИНА#26, 04.07.2007
В Украине растет «поколение биомасса»

Украина находится в предкатастрофической ситуации, потому что в ней растет так называемое «поколение В». Как передает корреспондент УРА-Информ, об этом 20 июня заявил директор Центра прикладной политики «Стратагема» Юрий Романенко во время пресс-конференции в Киеве. 

— «Поколение В» или «поколение биомасса» — это те люди, которые за годы независимости Украины получили плохое образование »»»

#26, 04.07.2007
Доба, урожайна на пригоди

Минулої середи у Звенигородці через розрив 400-міліметрового зворотного клапану на каналізаційній насосній станції “Радон” було перекрито каналізацію, а нечистоти скидалися в річку Гнилий Тікич. »»»

Віта Кириченко#26, 04.07.2007
«Золотая» Золотухина
»»»

Юрий ВИТАЛЬЕВ#26, 04.07.2007Спорт
Памяти друзей
»»»

Юрий ВИТАЛЬЕВ#26, 04.07.2007Спорт
Хоккей в области — не утопия
»»»

Юрий ВИТАЛЬЕВ#26, 04.07.2007Спорт
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#26, 04.07.2007
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№26, 04.07.2007


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 101 хитов: 1010
вчера: 867/22673
время генерации: 0.39777302742004; SQL запросов: 12