Медиагруппа «Антенна»  

Влада подарувала міліції «богдани»

Микола ОЗІРСЬКИЙ# 28, 21.07.2004

Голова облдержадміністрації Вадим Льошенко сам сів за кермо автобуса “богдан”, аби переконатися у його прекрасних експлуатаційних якостях. Виявилося, що наш високий посадовець – вправний, досвідчений водій і не лише легковиків. У такий незвичний спосіб відбулося вручення подарованого облдержадміністрацією “богдана” співробітникам обласної Державто-інспекції. Ще одну машину презентувала їм обласна рада. Донині в обласної міліції був лише один старенький автобус. “Богдани” використовуватимуться для несення служби, поїздок на спортивні змагання, туристичних подорожей, а влітку – для перевезення дітей, які перебувають у відомчому таборі оздоровлення та відпочинку.

Начальник УМВС України в Черкаській області Микола Пидорич відзначив: «Органи влади та місцевого самоврядування надають нам велику допомогу у поліпшенні матеріально-технічної бази, побутових умов. Програмами забезпечення правопорядку в області передбачено в цьому році надання коштів на суму майже три мільйони гривень з бюджетів різних рівнів, зокрема, з обласного – 1 млн. 300 тис. грн. З них 800 тисяч уже отримано. Ці програми успішно виконуються. Наші проблеми глибоко знають голова облдержадміністрації Вадим Льошенко і голова обласної ради Геннадій Капралов, з якими ми тісно співпрацюємо».

Виступаючи на плацу обласної ДАІ під час вручення ключів від “богданів”, Вадим Льошенко наголосив:

– Ми робимо спільну справу. Це – захист конституційних прав громадян, забезпечення громадського спокою в області. Кожен її мешканець має почувати себе впевнено, знати, що не буде ніяких посягань на його життя, здоров’я, майно, повинен не турбуватися, чи прийдуть зі школи живими-здоровими його діти. Наявна оперативна ситуація засвідчує, що працівники органів внутрішніх справ області чесно, сумлінно виконують свої обов’язки. А обласна влада і надалі робитиме все від неї залежне, аби спокійно і впевнено почували себе правоохоронці, аби вони були якнайкраще забезпечені в матеріально-технічному, побутовому, суто житейському плані.

Вручення ключів від автобусів відбулося під час проведення чергового засідання колегії УМВС України в Черкаській області за участю начальників міськрайвідділів, галузевих служб, інших представників керівного складу черкаської міліції. Розглядалися питання дотримання прав і свобод громадян, зокрема, в спеціальних установах – ізоляторах тимчасового утримання, дотримання обліково-реєстраційної дисципліни в органах внутрішніх справ.

Ішлося про те, що при складанні статистичних звітів, у повсякденній роботі не може бути приховано жодного злочину, жодного порушення правопорядку, заяви і скарги громадян мають розглядатися якнайретельніше.

Підбито підсумки роботи у першому півріччі 2004 року. Спостерігається деяке зниження рівня загальної злочинності, менше стало тяжких злочинів, загально-кримінальна ситуація в області залишається стабільною.

Під час колегії керівники міліцейських структур пройшли тестування на предмет знання законодавчої бази, нормативних документів і засвідчили свою високу юридичну компетентність. Вдало пройшли і заняття зі стройової підготовки.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 28, 21.07.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 475 хитов: 13725
вчера: 782/39092
время генерации: 0.037512063980103; SQL запросов: 11