Медиагруппа «Антенна»  

Собака допоміг затримати злочинця

Наталя ТАРАН# 27, 14.07.2004

Нещодавно один з патрульно-постових міліціонерів — кінолог Дмитро Кошляк під час патрулювання вулиць міста затримав грабіжника, який відібрав у жінки мобільний телефон.

Отримавши по рації повідомлення про грабунок та прикмети зловмисника, правоохоронець поспішив на місце скоєння злочину. На одній з вулиць він помітив схожого за описом громадянина, який, побачивши людину у формі, чимдуж кинувся навтьоки. Наздогнати та затримати грабіжника допомогла службова собака Діна. Викрадена мобілка була знайдена в кишені затриманого.

За проявлену кмітливість та сумлінне несення служби Дмитру Кошляку достроково було присвоєно звання «старшина». Урочисто, перед вишикуваним строєм міліціонеру-кінологу вручили старшинські погони, а потім він разом зі своїми товаришами чергового разу приступив до несення служби — охорони громадського порядку на вулицях нашого міста.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 14.07.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 627 хитов: 56339
вчера: 678/49777
время генерации: 0.01847505569458; SQL запросов: 11