Медиагруппа «Антенна»  

Шахрая спіймали «на гарячому»

Наталя ТАРАН# 27, 14.07.2004

В одній із кредитних спілок міста придніпровські оперативники за-тримали «на гарячому» крутія. Спритник вже підписав всі папери і з утіхою перелічував 7 тисяч гривень, які так просто і легко перекочували із надр банківського сейфа до його кишені. Шелест таких милих серцю шахрая купюр перервало металеве клацання наручників, які замкнулися на зап’ястках його рук.

А починалось все зовсім просто – нахил до азарту у цього молодика був ще з дитинства, і частенько він жив з того, що хвацько вигравав на гральних автоматах. Та фортуна посміхається не завжди, довелося брати гроші на гру в борг. Фортуна гнів на милість змінювати не поспішала, а борг стрімко ріс. Тоді і надійшла цікава пропозиція від «добрих людей», як можна легко розжитись грошенятами. Підготували фіктивні документи на неіснуючу фірму, одягли фігуранта попристойніше і відправили брати позики, які ніхто повертати не збирався. Та гра в Остапа Бендера не вдалася.

По факту шахрайства порушено кримінальну справу.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 14.07.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 347 хитов: 16633
вчера: 638/58805
время генерации: 0.17238616943359; SQL запросов: 11