Медиагруппа «Антенна»  

Динамівці підводять підсумки

Юрій Зіменков# 27, 14.07.2004

Цього року обласна рада фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» проводить ювілейну 50-у спартакіаду. Як розповів начальник учбово-спортивного відділу С.Кривопішин, після змагань із семи видів спорту до першої четвірки команд входять збірні ЧІПБ, УСБУ, ГУ МНС та учбового центру «Оршанець». Всього у змаганнях з міні-футболу, кросу, офі-церського триборства, підіймання гир, кульової стрільби, пляжного волейболу взяли участь близько 400 осіб. Високі результати не лише в обласних, а й в республі-канських турнірах демонструють динамівці С.Черкаський, І.Яременко (кік-боксинг), Д.Кисленко (самбо), О.Шишлюк, О.Щорс, М.Гавриш, В.Волошин, І.Янченко (легка атлетика), Н.Чепурна, Н.Калашник (стрільба), С.Шкаліков (фехтування), А.Бубон (дзюдо), В.Перешкура (гімнастика), волейболістки команди «Круг». Є надія побачити черкаських динамівців і на Олім-піаді в Афінах.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 14.07.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 136 хитов: 4536
вчера: 666/31054
время генерации: 0.06801700592041; SQL запросов: 11