Медиагруппа «Антенна»  

Грали ветерани

Юрій Зіменков# 27, 14.07.2004

Вже традиційними стали матчі між ветеранами футболу Сміли та Черкас. Ось і цього разу на смарагдовий килим стадіону «Локомотив» вийшли колишні аси шкіряного м’яча. До речі, гра була присвячена 60-річному ювілею відомого в області гравця Олександра Гончаренка, який виступав за смілянські команди.

Отже, на поле вийшли черкасці В.Кравчук, О.Григор’єв, В.Ніконов, І.Чуприна, В.Левін, В.Александров, О.Суховицький, сміляни І.Коваленко, А.Душин, Б.Котляренко, В.Шестерньов, П.Глухов, М.Кривошея, В.Шейко, В.Мальцев, О.Говденко, брати Гончаренки та інші. Глядачі стали свідками цікавої гри. Вони наочно переконались, що майстерність не губиться з роками. Сміляни у підсумку перемогли 3:2, проте і гості мали на полі достойний вигляд.

Учасників зустрічі привітав перший заступник міського голови, голова федерації футболу Сміли В.Гречаний. Подібні матчі дійсно є добрим прикладом для молоді.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 14.07.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 233 хитов: 4247
вчера: 723/26554
время генерации: 0.043610095977783; SQL запросов: 11