Медиагруппа «Антенна»  

Побили ще одного черкаського журналіста

10 липня ц.р. о 22 годині двоє невідомих викликали з власного будинку у селі Дубіївка Черкаського району заступника головного редактора популярної газети «Вечірні Черкаси», директора друкарні МП «Видавництво «Республіка» Леоніда Туменка і вчинили над ним звірячу роз-праву. Численні травми голови, забій грудної клітки і попереку — далеко не повний перелік шкоди, завданої здоров’ю журналіста.

Як розповідає Л.Туменко, нападники — дебелі хлопці спортивної статури кулаками збили його з ніг і почали завдавати ударів ногами в усі частини тіла. Дружині, яка вибігла на шум, вони спробували затулити рота, а коли це не вдалося, швидко зникли.

Цю прикру подію журналіст пов’язує зі своєю професійною діяльністю і вважає, що напад скоєно на замовлення. Останнім часом він проводив журналістське розслідування за фактом не-об’єктивного, на його думку, вручення золотих медалей деяким випускникам місцевої школи, вбачаючи у цьому ознаки корупційних діянь з боку шкільного керівництва.

Обставини нападу на Л.Туменка розслідують працівники УМВС України у Черкаській області. Вже допитано одного з підозрюваних.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 14.07.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 7235
вчера: 205/28525
время генерации: 0.039248943328857; SQL запросов: 11