Медиагруппа «Антенна»  

Ризикуючи життям, хлопець врятував сусіда

В Україні і в області триває акція «Герой-рятівник року». Черговим претендентом на здобуття цього почесного звання став мешканець села Деньгі Золотоніського району. Рятівник — це не професія, це спосіб життя, що й довів співробітник Золотоніського пожежно-рятувального підрозділу Олександр Суртаєв.

29 травня його батько, який вранці вийшов поратися по господарству, побачив, що з-під даху сусіднього будинку виривається полум’я. Чоловік, набравши 01, побіг по допомогу до місцевої пожежно-сторожової охорони.

Тим часом його 23-річний син, розуміючи, що загрожує хазяїну палаючого будинку, вибив двері і без вагань увійшов до заповненого димом приміщення. Раз за разом повертаючись за ковтком свіжого повітря, він врешті решт в одній із кімнат знайшов непритомного чоловіка, через вибите вікно витяг його надвір і, роблячи штучне дихання, привів до тями.

Коли на допомогу місцевій пожежно-сторожовій охороні на вулицю Молодіжну в Деньгі прибув Державний пожежно-рятувальний підрозділ із Золотоноші, колеги Олександра не здивувалися, зустрівши його на місці події.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 02.06.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 543 хитов: 11381
вчера: 675/20583
время генерации: 0.34981799125671; SQL запросов: 11