Медиагруппа «Антенна»  

Червневий «подарунок» залізничників

Арсен АРСАКОВ# 21, 02.06.2004

Пам’ятається, як у середині 90-х років уже минулого століття біля сіл Хацьки та Степанки пасажири приміських дизель-поїздів кілька разів перекривали рух на знак протесту проти часткової відміни популярних вранішніх рейсів на Гребінку та Черкаси. Воно й не дивно, бо велика кількість жителів згаданих населених пунктів працює в обласному центрі і дизель — зручний засіб раненько потрапити на роботу та й не лише. Після таких демонстрацій, хоча й не вельми законних, керівництво залізниці відновлювало зняті рейси.

Але є побоювання, що подібне може повторитися. Річ у тім, що з 1 червня по вівторках і четвергах відміняються вранішні приміські потяги сполученням ст.ім.Шевченка—Гребінка, ст. ім.Шевченка—Черкаси, ст. ім.Шевченка—Помічна (і, відповідно, у зворотному напрямку). Отож в згадані дні виникає проблема не лише у мешканців приміських сіл, а й у тих, кому треба доїхати до станції Шевченка.

З другого боку, можна зрозуміти і залізничників: держава багато заборгувала їм за перевезення пільгових категорій пасажирів. До того ж скажено підскочила вартість дизельного палива, а вартість квитків залишається незмінною.

Як кажуть, у кожного своя правда... Але не варто було б керівництву Шевченківської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці та місцевим керівникам для вирішення назрілих фінансових проблем вдаватися до таких непопулярних методів як скорочення зручних для людей рейсів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 02.06.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 292 хитов: 5340
вчера: 662/19347
время генерации: 0.16905498504639; SQL запросов: 11