Медиагруппа «Антенна»  

Військові покидають Смілу

Юрій Зіменков# 21, 02.06.2004

Донедавна Сміла вважалася військовим містечком, на території якого базувалися 4 військові частини (раніше про це писати було неможливо). Тепер залишаються лише дві. Найбільшу, яка знаходиться на вулиці Косіора, найближчим часом розформують. А це 27 гектарів земельної площі з плацом, казармами, їдальнею і клубом та іншими інфраструктурами. Проте в цьому році у Смілі почав діяти філіал Національної академії МВС. Тож, можливо, казарми стануть гуртожитками для майбутніх студентів, а площа колишньої частини — студент-ським містечком. Про це є домовленість між міським головою Сміли Іваном Оксьомом, губернатором Черкас Вадимом Льошенком і військовим керівництвом України в особі заступників Міністра оборони Євгена Марчука.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 02.06.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 584 хитов: 16799
вчера: 580/19299
время генерации: 0.026034832000732; SQL запросов: 11