Медиагруппа «Антенна»  

УБОЗ взявся за наркоторгівців

Наталя Георгієва# 20, 26.05.2004

В Корсунь-Шевченківському оперативники Черкаського УБОЗу перекрили канал виготовлення та збуту наркотиків. Вилучено рекордну кількість смертоносного зілля, вартість якого за цінами чорного ринку становить близько 300 тисяч гривень.

Про те, що у домоволодіннях циган – родичів керівника місцевої циганської діаспори підторговують «ширкою», правоохоронці знали вже давно. Та при затриманнях їм попадалась лише дрібнота, доводилось чекати свого часу. І цей час прийшов – оперативним шляхом було отримано інформацію про те, що в одному з будинків, де проживають цигани, знаходиться велика партія макової соломки та «ширки».

До проведення операції оперативники готувались ретельно, тримаючи все в цілковитій таєм-ниці. Найменший виток інформації – і все зіпсовано. Та цього разу удача була на їх боці. Виїхали до об’єкту о четвертій ранку, відпрацьовували зразу чотири адреси, бо напевно не знали, в якому з будинків буде знаходитись основна партія наркотиків. Коли провели обшук і виявили зілля, господиня дому намагалась переконати убозівців, що це просто лікарська травичка і взагалі вона геть нічого ні про що не відає. Та це було просто смішно. У приголомшених циган, які не могли навіть уявити собі такий поворот справ, було вилучено 12 мішків макової соломки, 6 пляшок вже готового до вживання ацетильованого опію, посуд для виготовлення так званої «ширки». Вся ця наркосмерть була призначена для наших дітей, нашої молоді.

Лише «ширки» в тих шести дволітрових пляшках було приблизно на 30 тисяч доларів. А хто підрахує сльози і горе родин наркозалежних людей і ціну життя тисяч нових потенційних клієнтів-смертників? Господиня дому, яка тримала у себе в обійсті цей «крам», сама є матір’ю і бабусею маленької онуки. Цікаво, чи хотіла б вона, яка так завзято зараз відстоює свою правоту, наркоманської долі своїм рідним дітям? А кримінальний бізнес тут був родинним і поставленим на широку ногу. Цього ж дня у домоволодінні одного з родичів цієї жінки також було знайдено та вилучено наркотичну сировину.

Завантажуючи в автомобіль вилучене наркозілля, стомлені оперативники були задоволені — хоч трохи цієї гидоти зникне з нашої землі. Все від них залежне хлопці зробили – впіймали зловмисників, як кажуть, «на гарячому», все задокументували згідно з буквою закону і тепер останнє слово в цій справі, як завжди, скаже суд.

Правоохоронці обіцяють – це тільки початок наступу. Як повідомив начальник Черкаського УБОЗу Юрій Соловей, цього року оперативники вилучили з незаконного обігу більш ніж 130 кг макової соломки та 11 літрів ацетильованого опію. Ними було виявлено 5 організованих злочинних груп, які продавали отруту наркозалежним людям. Закінчено провадження та направлено до суду 2 кримінальні справи відносно учасників організованих злочинних угруповань, які виготовляли та розповсюджували наркотичні речовини.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 20, 26.05.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 253 хитов: 2449
вчера: 1104/17961
время генерации: 0.030041933059692; SQL запросов: 11