Медиагруппа «Антенна»  

Підробляють не тільки горілку, а і препарати захисту рослин

Наталя ТАРАН# 20, 26.05.2004

У м.Черкаси в ході проведення цільової оперативно-профілактичної операції «Інтелект» співробітники ВДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області виявили в приміщенні одного з ТОВ підпільний цех по фасуванню препаратів захисту рослин, організований директором ТОВ, місцевим жителем 1955 р.н. Фальсифікатори без дозволу правоволодаря використали на своїх етикетках торговий знак відомого в світі виробника засобів захисту рослин — швейцарської компанії «Syngenta» і фасували у дрібну тару препарат під назвою «Фюзілад-форте».

З цеху були вилучені пляшечки з невстановленою речовиною і написом на етикетці «Фюзілад-форте»; комп’ютерна техніка та носії інформації, за допомогою яких виготовлялись етикетки; пристрої для дозування та фасування препарату.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 20, 26.05.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 205 хитов: 1862
вчера: 1104/17961
время генерации: 0.061981916427612; SQL запросов: 11