Медиагруппа «Антенна»  

Міні-Чікаго на Черкащині

Іван МУСІЙЧУК# 16, 28.04.2004

Останнім часом міліцейські зведення знову зарясніли повідомленнями про грабунки, крадіжки і т.д. Криміногенна обстановка в області, на жаль, залишається серйозною, хоча правоохоронці й намагаються працювати ефективно. Не обминає кримінальний «безпредєл» і Смілу. Свіжі факти вражають зухвалістю і якоюсь злочинною бравадою.

Навіть у голову не вкладається, як можна було непомітно винести зі сховища однієї з банківських філій велику кількість готівки, в тому числі й валютної. Але факти — річ уперта. Найдивніше в цьому, що філія банку знаходиться в самісінькому центрі міста за кілька метрів від пожежної частини та за якусь сотню-другу від приміщення відділу міліції. До того ж не було виявлено ніяких механічних пошкоджень та порушень цілісності сховища. Від коментарів загадкової події банкіри відмовились.

Не дорахувалося недешевого комп’ютера й управління Смілянського Пенсійного фонду України. З кімнати, яку воно орендує в приміщенні готелю «Сміла» (центр міста), невідома особа поцупила згадану оргтехніку і, як кажуть, «з кінцями». А не так давно з магазину по вул. Свердлова зникло 13 мобільних телефонів.

Коли додати до цього далеко не поодинокі випадки нападів у вечірній та нічний час на людей з метою заволодіння їх речами, то дехто вже порівнює Смілу з гангстерським Чікаго. І в чомусь має рацію.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 16, 28.04.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 580 хитов: 24220
вчера: 634/35795
время генерации: 0.072242975234985; SQL запросов: 11