Медиагруппа «Антенна»  

Престижні місця — у кращих

Юрій Зіменков# 16, 28.04.2004

Сьомим видом спорту у Спартакіаді області серед вищих учбових закладів став футбол. Матчі протягом двох днів проводилися на стадіоні «Спартак» цукрорафінадного заводу. За їх підсумками перше місце посіла команда Національного університету (тренери — завідувач кафедри спортігор, доцент Володимир Войнов та старший викладач, заслужений тренер України Олександр Блуд). Друге місце у футболістів Черкаського технологічного університету (тренер Віктор Щириця), третє — у колектива ЧІПБ (Володимир Цивіна).

Кращим гравцем турніру було визнано нападника команди ЧНУ Руслана Качура. Кваліфіковано відсудили матчі арбітри Іван Саливончик, Олексій Мишенко, Юрій Поліщук та Олександр Мошенський.

Але, на жаль, під час проведення змагань не обійшлося без ложки дьогтю в бочці меду: майбутні педагоги з Умані частенько використовували на полі ненормативну лексику. Не відставав від них і офіційний представник команди. Саме він, у запалі бігаючи біля поля, обзивав по-всякому і своїх гравців, і уболівальників. Автор цих рядків, зробивши зауваження викладачеві, почув на свою адресу досить неприємні слова.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 16, 28.04.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 555 хитов: 22936
вчера: 634/35795
время генерации: 0.024276971817017; SQL запросов: 11