Медиагруппа «Антенна»  

Колишньому «Червоному стягу» вже 85!

Юрій Зіменков# 16, 28.04.2004

Далекого 1919 року, під час громадянської війни, яка буревієм пронеслася степами України, у провінційному містечку Сміла «побачила життя» районна газета. З часом назва районки змінювалася, проте переважна частина смілян знають її як «Червоний стяг» (нині «Смілянські обрії»). Згадане видання «видало на-гора» плеяду талановитих журналістів. Саме в Смілі після Великої Вітчизняної гострив перо відомий поет Микола Негода. На жаль, нині уже немає серед живих талановитих майстрів пера — редактора газети Івана Берестянка, замредактора Степана Шкарупи, відповідального секретаря Петра Парахоні, журналістів Тамари Кузнецової, Антона Бондаря та Анатолія Поповиченка. Саме «Червоний стяг» дав путівку до журналістики і автору цих рядків, який починав у газеті коректором.

Зараз в області працюють чимало вихованців смілянської журналістської школи — Володимир Ушанов, заступник редактора «Черкаського краю», власкор цієї ж газети Андрій Глущенко, керівник смілянського радіомовлення Олександр Чорновіл, редактори газет «Сміла» та «Смілянські обрії» Олексій Пухний і Петро Нестеренко, вправні майстри пера Людмила Онищенко й Іван Горшанов. Не пориває зв’язків з рідним дітищем колишній заступник редактора 80-річний Олександр Шевченко.

Вітаємо колег-смілян з ювілеєм і щиро зичимо успіхів!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 16, 28.04.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 627 хитов: 56225
вчера: 678/49777
время генерации: 0.0084030628204346; SQL запросов: 11