Медиагруппа «Антенна»  

Якщо надумаєте жартувати, не турбуйте водолазів

Н.РАТУШНА# 16, 28.04.2004

Драбівська родина радо зустріла голову сімейства, який повернувся з Москви, де заробляв «копійчину». Як водиться, з цього приводу добряче «посиділи» у місцевому кафе із друзями. Додому поверталися пізно увечері повз ставок. Раптом Володимиру спало на думку освіжитися у водах рідного водоймища. Дружина з маленькою дочкою та друзі довго чекали на нього, а тоді почали хвилюватися. Гукали, бігали берегом, шукали, та все даремно. Перелякані та стом-лені, подалися додому, але й туди господар не повернувся. Ледве дочекавшись ранку, чорна від горя Євгенія звернулася по допомогу.

Водолази обласної комунальної аварійно-рятувальної служби, незважаючи на вихідний день, відразу ж відгукнулися на чужу біду. До Драбова прибули досвід-чені фахівці на чолі з начальником маневрової групи Гаєм Ситаром. Так коли водолази почали готуватися до пошуку тіла на дні ставка, з міліції по мобільному телефону повідомили, що «потопельник» знайшовся. Як з’ясувалося, чоловік хотів трохи налякати свою дружину.

На жаль, це не перший випадок у практиці водолазів. Прикро, коли люди так з’ясовують стосунки. І навіть не замислюються над тим, що такі жарти дорого коштують. Цього разу виїзд водолазів був оцінений у 3 тисячі гривень.

То чого ж ми такі бідні? Мабуть тому, що дуже веселі...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 16, 28.04.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 6264
вчера: 205/28525
время генерации: 0.1175320148468; SQL запросов: 11