Медиагруппа «Антенна»  

Ціна необережності – життя

Це банальне вбивство на побутовому грунті було скоєне в селі Лозоватка Шполянського району. Під час чаювання дружина ножем вбила свого чоловіка. Сиротами залишились п’ятеро дітей, старшому з яких 18, а молодшому 5 років.

А сталося все так. Цього дня чоловік копав у знайомих криницю, як годиться, одержав за роботу могорич і приніс його додому. Накрили стіл, для компанії покликали сусідів. Посиділи добре, гості пішли собі, а сім’я на завершення застілля вирішила попити чайку. І тут чоловік, не втримавши у руках чашки, невмисно вихлюпнув окріп на ноги своєї половини. Жінка зойкнула від нестерпного болю і, схопивши зі столу кухонний ніж, вдарила ним чоловіка у груди. Удар прийшовся в ділянку серця і чоловік помер на місці.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 14.04.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 68 хитов: 769
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0081460475921631; SQL запросов: 11