Медиагруппа «Антенна»  

Байдужість і розуміння...

Ці почуття в житті завжди поряд, і перше, на жаль, зустрічається дуже часто. Зіткнулися з ними і ми — кілька молодих людей зі Сміли і Кам’янського району, які об’єдналися минулого року в єдину футбольну команду і взяли участь у першості Кам’янщини з футболу. Дебютний чемпіонат став для нашої команди вдалим: ми здобули два районні кубки і в першості району стали другими.

Але передувало всьому цьому наше прагнення знайти спонсора. Оскільки весь фінансовий тягар, пов’язаний з участю у змаганнях, ліг на наші власні плечі, то, скажімо, про купівлю нової форми, м’ячів годі було і мріяти, хоча в цьому була нагальна потреба. Куди ми тільки не звертались, але результат був негативним.

Тоді останньою, справді останньою надією стало наше звернення до народного депутата України В.А.Тимошенка. Розуміючи, що ми не єдині прохачі, все ж таки сподівалися на краще. І наші сподіванки справдилися. Попри заклопотаність більш важливими проблемами, Віктор Анатолійович з розумінням і чуйністю поставився до нашого прохання. І допоміг.

Не завжди можна словами передати всю вдячність за таку добросердість, але ми, члени команди і всі ті люди, які за нас уболівають, висловлюємо щиру подяку Віктору Анатолійовичу Тимошенко — депутату і просто хорошій людині.

З повагою П.Жарков, капітан команди.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 14.04.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 560 хитов: 16283
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0084340572357178; SQL запросов: 11