Медиагруппа «Антенна»  
Так кто же будет защищать наше Отечество?

Простодушный читатель на этот не слишком сложный вопрос ответит однозначно, что сия почетная обязанность возложена на Вооруженные Силы Украины. Признаться, до недавнего времени так полагали и мы, однако один небольшой эпизод, случившийся днями, существенно поколебал эту нашу святую уверенность.

Как-то зашел в редакцию наш постоянный читатель, ветеран войны, и положил на стол яркую, красочную открытку с броской надписью "С Днем Защитника Отечества". "Посмотрите, какую гадость я приобрел в книжном магазине "Кобзарь", что на привокзальной площади в Черкассах", — сказал он с горечью. »»»

Володимир МАМАЛИГА#22, 06.06.2007
Смотрите, как быстро идет!

В №18 от 2 мая сего года "Антенна" в статье "Смотрите, кто пришел!" поведала о том, что на должность с непонятными функциями — помощника пресс-секретаря губернатора — была назначена госпожа Наталья Казаринова, до этого работавшая первым проректором Восточно-Европейского университета экономики и менеджмента. И вот новый стремительный карьерный взлет этой почтенной дамы. »»»

Иван СИЧОВИК#22, 06.06.2007
БЮТ в исполкоме никто и звать его "никак"

Год назад БЮТ был бесспорным победителем выборов в местные советы Черкасщины. Однако последовательная политика местных бютовских вождей и нардепов-кураторов региона привели не только к потере электоральной поддержки блока со стороны горожан, но и к развалу фракции в черкасском городском совете. Апофеозом стало решение сессии, состоявшейся 29 мая. Секретарь городского совета Анатолий Каленчук голосами 32 депутатов был освобожден от занимаемой должности. Это стало бесславным финалом полугодичной политики интриг, дешевого пиара, сепаратных соглашений и тотального дерибана городских земель, проводимых представителями БЮТа в регионе. »»»

#22, 06.06.2007
На тролейбус не чекайте — водії страйкують

Вже традиційно кожного року навесні страйкують працівники КП "Черкасиелектротранс". Причина, як завжди, — невиплата заробітної плати.

29 травня зранку на маршрут виїхали лише 24 тролейбуси, які здійснюють спецрейси. Тобто ті, що перевозять до місця роботи робітників "Азоту", лікарень та інших підприємств. Водії інших тролейбусів на знак протесту проти невиплати зарплати з 5.00 страйкують на території тролейбусного парку. »»»

#22, 06.06.2007
„Народна самооборона”в атаці

На минулому тижні Черкащину з бліц-візитом відвідав лідер "Народної самооборони" Ю. Луценко у супроводі двох своїх соратників — М. Катеринчука та В. Ар'єва. Згадана трійця побувала в Умані, Звенигородці, Смілі, а 26 травня завітала до обласного центру і провела прес-конференцію. Був присутнім на тому зібранні і наш кореспондент.

Зауважимо зразу, що великого інтересу у черкаських майстрів пера і камери ця прес-конференція, вочевидь, не викликала. Було їх там, як то кажуть, раз-два-три. Ця обставина дещо збила пафос сентенцій, виголошених паном Луценком та його "подільниками", хоча вони і спробували списати все на спекотний день. »»»

Володимир МАМАЛИГА#22, 06.06.2007
І лунало над Смілою "Степом, степом..."

У далекому 1947 році молодий, але перспективний поет Микола Негода очолив літературну студію, яка працювала при смілянській районній газеті "Червоний Стяг". Відтоді чимало води спливло. Студію у ті часи відвідували нині відомі митці пера, які й зібралися у понеділок, 28 квітня, на 60-річчя свого об'єднання.

Були присутні смілянки Валентина Коваленко, Людмила Тараненко, Майя Фролова, гості з Черкас — голова обласної організації національної спілки письменників Григорій Білоус, »»»

Юрій Зіменков#22, 06.06.2007
Загибель на воді

За останній тиждень на Черкащині потонули 5 людей. Серед жертв є діти.

З настанням небувалої спеки люди масово подалися до водойм.

На жаль, як і минулоріч, у гонитві за прохолодою багато хто вибирають місця, не пристосовані для відпочинку на воді, нехтують елементарними правилами особистої безпеки, не зважають на попередження та застереження співробітників МНС.

Особливе занепокоєння викликає те, що жертви більшості (60%) трагічних випадків знаходилися у нетверезому стані. »»»

#22, 06.06.2007
ОТРУТІ — СТОП!

Працівники Відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Черкаській області перекрили канал розповсюдження наркотичних засобів. На автодорозі Запоріжжя — Бориспіль, біля м. Золотоноша, вони затримали наркодилера. 45-річний непрацюючий харків'янин продав 730 грамів героїну жителю м. Черкаси, 1975 року народження, за 21 тисячу доларів США. Обидва затримані. Порушена кримінальна справа за ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах). »»»

#22, 06.06.2007
Де їмо, там і ... ?

Комунальні служби та екологи міста ліквідують ще одне сміттєзвалище

Стихійне сміттєзвалище, що утворилося на території колишнього військового полігону по вул. Конєва, не лише псує зовнішній вигляд мікрорайону, але й загорожує погіршити санітарний стан міста.

Понад три гектари колись родючої землі поховані під будівельним та побутовим сміттям, яке самі ж мешканці міста завозять сюди з усіх його куточків. »»»

#22, 06.06.2007
Козацькими шляхами

У мальовниче місце біля с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області Всеукраїнський збір-похід "Козацькими шляхами" щорічно приводить волонтерські загони з усієї України. Уже традиційно в перші дні травня урочище Горохова балка оживає дитячим гамором. Тут у молодому сосновому лісі на березі річки Рось з 9 по 12 травня відбувся 17-й збір-похід дитячих та юнацьких організацій. »»»

#22, 06.06.2007
Свято мужності, сили і вправності

Пожежно-прикладний спорт вже давно привертає велику увагу і високо поціновується суспільством. Майстерність виконання спортивних вправ, спритність і сила у поєднанні з мужністю, самовідданістю та відвагою захоплюють і нікого не залишають байдужим.

Саме таке яскраве видовище зібрало глядачів на центральному стадіоні Черкаського інституту пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля, де проводилися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту (ППС) на приз Олексія Жирного. Найсильніші колективи з усієї області демонстрували свої силу та вправність. Там також визначалася команда, яка буде представляти Черкащину на Всеукраїнських змаганнях. »»»

Анастасія СКРИПЧЕНКО#22, 06.06.2007
ОБНАДІЙЛИВІ ПЛАНИ

Розпочалася підготовка до створення в Черкасах хоспісу та обласного пологового будинку. Днями буде створена робоча група із фахівців обласної та міської медицини, що вивчить деталі проблеми відкриття обласного пологового будинку, який фінансуватиметься з обласного бюджету і прийматиме "складних" породіль з усієї області. Заклад буде створено на базі черкаського пологового будинку №2. І вже є координаційна рада з питань розвитку паліативної допомоги*, яка працюватиме над відкриттям на Черкащині першого хоспісу*. »»»

#22, 06.06.2007
Руйнівники "пірамід"

Взявши на озброєння досвід колег з інших областей України, працівники Державної служби боротьби з економічними злочинами Черкащини провели на території області комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання кредитно-фінансових установ, засновниками яких є іноземці. Міліціонери перевіряли, зокрема, законність надання споживчих кредитів і залучення коштів від населення під надання відсотків за їх використання. І "нарили" таки чимало, приміром, викрили шахрайство в особливо великих розмірах, вчинене службовими особами групи товариств. Очолювала їх 36-річна уродженка та жителька м. Вінниця, а засновниками були троє уродженців та жителів Республіки Польща, двоє з них 1974 року народження, а один на два роки молодший. »»»

Анжела ІВАНОВА#22, 06.06.2007
Обнародован рейтинг 50 самых богатых украинцев

Украинский еженедельный журнал "Корреспондент" обнародовал рейтинг 50 самых богатых украинцев — всех известных журналу гривневых миллиардеров страны. Как передает УНИАН, их список представил главный редактор журнала Виталий Сыч на пресс-конференции.

По его словам, за год богатство многих промышленников и предпринимателей значительно выросло. »»»

#22, 06.06.2007
Таинственный "кукловод" украинских политиков

На сайте экстравагантного "Братства" на днях всплыло имя некоего таинственного мистера Х, обладателя иностранного паспорта, агента ЦРУ и потенциального вредителя украинскому сообществу. Со ссылкой на информацию от журналиста Вадима Долганова названо было и конкретное имя предполагаемого "шпиона" — Стэнтон Андерсон. Уже по нашей информации, этот Андерсон находится в Украине около четырех месяцев и именно ему приписывается роль сценариста политспектакля, разыгрываемого на Банковой. »»»

Наталия ТАРЧЕНКО, "УРА-Информ"#22, 06.06.2007
Как изменился Ющенко

Кризис миновал — пока. В течение нескольких часов Украина находилась на грани гражданской войны, но премьеру и президенту все-таки удалось договориться о дате проведения досрочных выборов, пишет Frankfurter Rundschau, Германия. »»»

Германия, Frankfurter Rundschau#22, 06.06.2007
Мороз вызывает большее доверие, чем Тимошенко и Ющенко

Согласно результатам опроса, проведенного центром социальных исследований "София", самым большим доверием среди политиков Украины пользуются представители парламентской коалиции и правительства — премьер-министр Виктор Янукович, председатель Верховной Рады Александр Мороз, вице-премьер-министр, министр финансов Украины Николай Азаров. »»»

Корреспондент.net#22, 06.06.2007
Гонку возглавил "Тясмин-Газовик"
»»»

Юрій Зіменков#22, 06.06.2007Спорт
"Мавпы" не допрыгнули до "бронзы"
»»»

Юрій Зіменков#22, 06.06.2007Спорт
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№22, 06.06.2007


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 118 хитов: 1309
вчера: 867/22673
время генерации: 0.39589905738831; SQL запросов: 12