Медиагруппа «Антенна»  

Рибалку врятували

Нещодавно на Дніпрі у Черкасах сталося лихо: близько 18 години рибалка Сергій М. 61 р.н. провалився під кригу і почав тонути. Його «колеги», що рибалили поблизу, звернулися по допомогу до дитячого тренера з греблі СДЮСШ Олексія Іванова, який знаходився на човновій станції. Близько кілометра з багром у руці, штовхаючи човен, той рухався кригою до потерпілого. Пошуки ускладнювалися ще й темрявою. Знайшовши потопаючого, Олексій не зразу зміг допомогти йому, бо й сам провалився під кригу. Але, завдяки човну, він все-таки міцно вхопив рибалку за ремінь і витяг його з води.

Це вже п’ята чи шоста людина, яку тренер врятував за своє життя. Тому і не дивно, що в нього з собою були теплі речі для потерпілого. Діставшись берега, обидва потрапили до рук співчутливців, які спостерігали за діями рятівника. Як сказав Олексій, якби допомога забарилася на хвилину-дві, рибалку вже ніщо не врятувало б. Отож завдяки рішучим і досить кваліфікованим діям О.Іванова життя людини було збережене.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 9, 10.03.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 577 хитов: 11540
вчера: 617/18851
время генерации: 0.017431974411011; SQL запросов: 11