Медиагруппа «Антенна»  

Допоможіть продати обличчя!

Добрий день, шановна редакціє!

Пише до Вас вчителька. Я пропрацювала вже 42 з половиною роки за своєю спеціальністю і досі працюю, та одержала від рідної держави аж 156 грн. 30 коп. пенсії. До того ж таких, як я, «законно» пограбували — забрали з ощадкнижок великі на той час гроші, а повернули з 1991 року 50 грн. На ті гроші, що пропали в Ощадбанку, я могла тоді купити будинок чи легковий автомобіль, або квартиру собі і сину, а тепер хоч би й повернули ті «вкрадені СРСР» гроші, я уже нічого цього не зможу придбати.

Це по-перше. А по-друге: мені зробили 2 операції, які обійшлись в 1000 грн., отож весь по копієчці зібраний НЗ витратила на лікування. Профспілка допомоги не дає, кажуть: «Ви ж одержуєте пенсію та ще й зарплату». Ну, я вам скажу, люди добрі, в 60 років уже важко працювати, але ж є син, невістка, дві онуки. Невістка в декретній відпустці (дитині 2 роки), друга дівчинка школярка. Працює лише син. Однієї зарплати, ой як не вистачає на 4 особи сім’ї! Хочеться хоч батона чи молока купити дітям, як іду до них у гості. Можу я це зробити з 156,30 грн. пенсії? Та ніколи! От і доводиться працювати, хоч на роботі створюють такі умови, що й сьогодні пішла б з неї. Ніби ті, хто всіляко «виштовхують» пенсіонерку, самі колись не стануть пенсіонерами. Дай же, Боже, і їм такого відношення.

А це прочитала у вашій «Антенне» №7 від 25.02—7.03 статтю «София Ротару продала лицо за 200 тыс. долларов». Жалко бідну Соню, вдова. Але гроші нікому не зайві. І сміх, і гріх. Кому б своє обличчя продать хоч за 200 грн.? Бо сиджу зараз без копійки, чекаю березневої пенсії. Отримаю аж 156,30 грн., не витягла навіть до середнього розміру пенсії по області 160 грн. 17 коп. («Місто», №9, 26.02.04). А де ж ті відсотки за кожний перероблений рік стажу, де ті 40% добавки до пенсії ветеранам праці, про які «трубили» по радіо і телебаченню високопоставлені особи, наприклад, наш міністр освіти пан Кремінь? Де ж вони? Куди пішли? Знову людей надурили! Та хіба б ті пенсіонери робили, якби мали людську пенсію? Де ж той прожитковий мінімум у таких пенсіонерів, як оце я? В якій державі брехунів ми з вами живемо, друзі! Коли ж буде справедливість? Не бачили її ні наші прадіди, ні діди, ні батьки, і ми її не бачимо. А гірш за все, що, мабуть, і діти наші та й внуки з правнуками її не побачать... Один пенсіонер має пенсію до 3000 грн., а другий не може звести кінці з кінцями. Отак ми і живемо. Хіба це життя? — Існування. А скільки людей безробітних! А скільки їх виїхало за кордон, щоб прогодувати таким чином свою сім’ю...

Шановна редакціє, я не пишу допис у вашу газету (однаково тепер не платять за це, а колись платили). Були й хороші моменти в житті — є що згадати: збирали з дітьми металолом, здавали, одержували путівки в «Молоду гвардію» і т.д. і т.п. А тепер нічого святого. Поставила он з нержавіючої сталі хрести батькам, та й думаю: «Чи вони ще там стоять?» Бо крадуть усе, що бачать, і на кладовищах, і на Пагорбі Слави, і в центрі міста — ну скрізь! Є зараз ще одна гарна газета — «Народна справедливість». Ну, пишуть люди вам, пишуть і в цю газету, і в іншу, а толку? Допоможіть продати моє обличчя хоч за 200 грн., і за те спасибі скажу. Ото дожилася вчителька із 42 роками стажу! Вибачте, що потурбувала.

Жителька м.Черкаси

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 9, 10.03.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 577 хитов: 11919
вчера: 617/18851
время генерации: 0.85776090621948; SQL запросов: 11