Медиагруппа «Антенна»  

Число жертв вогню росте

Іван ГАЙДАМАКА# 8, 03.03.2004

Минулий місяць виявився фатальним аж для чотирьох мешканців Смілянщини, які через власну необачність і бездумність стали жертвами вогню (троє з них учаділи). Випадок же з Ольгою П. із села Велика Яблунівка, який трапився в останній тиждень лютого, ще раз показав невміння громадян обережно поводитися з матеріалами, які швидко займаються.

Жінка повернулася з базару і вирішила розпалити грубу. А щоб дрівцята швидше зайнялися, хлюпнула на них із пластикової пляшки солярку. Проте з першого разу нічого путнього не вийшло. Тож жінка повторила спробу. Але тут спалахнули леткі пари, пляшку розірвало в Ольжиних руках і вся палаюча рідина потрапила на її одяг. Це побачила бабця, що знаходилася в кімнаті. Їй вдалося накрити жінку ковдрою і загасити вогонь. Та опіки були настільки серйозними, що потерпіла померла в лікарні.

Нинішнього високосного року “червоний півень” аж занадто розгулявся. За два перші місяці в Україні жертвами пожеж стала 271 особа ( із них 7 — діти). На Черкащині трапилося близько 180 пожеж, в яких загинули 11 наших земляків.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 8, 03.03.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 405 хитов: 13159
вчера: 586/18215
время генерации: 0.011044979095459; SQL запросов: 11