Медиагруппа «Антенна»  

До уваги громадян!

В. САВРАНЕНКО, інспектор СДПЧ-2# 8, 03.03.2004

З початку 2004 року в нашій області зареєстровано 177 пожеж та загорань, 11 чоловік загинуло і 5 травмовано. В Соснівському районі м. Черкаси сталася 41 пожежа.

Особливе занепокоєння викликають пожежі у житловому секторі, більшість яких виникла саме через порушення правил експлуатації при використанні нагрівальних побутових електроприладів. На другому місці неправильна експлуатація пічного опалення, на третьому — необережність громадян при поводженні з вогнем, особливо при палінні.

Незважаючи на заходи, що приймаються службою Державного пожежного нагляду щодо запобігання пожеж, відчутних результатів не досягнуто. ГУ МНС України в Черкаській області звертається до всіх громадян із проханням бути уважними при користуванні електронагрівальними приладами та пічним опаленням. Слідкуйте за їх справністю та не залишайте без належного нагляду!

Неприпустимо нехтувати правилами пожежної безпеки. Не заколисуйте себе ілюзорним відчуттям безпеки, виходячи лише з того, що раз пожежа не виникла в минулому, вона не станеться і в майбутньому. Це — хибні і небезпечні думки. Вогонь не питає дозволу на свої відвідини і залишається невблаганним у своїй чорній справі.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 8, 03.03.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 610 хитов: 18089
вчера: 765/21950
время генерации: 0.0089008808135986; SQL запросов: 11