Медиагруппа «Антенна»  

Мета — вища ліга

Юрій Зіменков# 8, 03.03.2004

Болільники зі стажем пам’ятають жіночу баскетбольну команду з Черкас «Спарта», яка грала у вищій українській лізі в середині 90-х років. Проте проіснувала вона недовго. Нині ж у місті, схоже, серйозно взялися за відродження баскетбольних традицій. Не так давно було заявлено про створення чоловічої команди СК «Черкаси» на базі нині діючого «Рятівника» із ЧІПБ. Опікуватися колективом буде його президент, він же директор деревообробного комбінату Сергій Одарич. А керувати діями баскетболістів має майстер спорту міжнародного класу Борис Дербенцев. Мета новоствореної команди — вища ліга. Чи це реально — покаже час.

Щодо бази СК, то є надія на спорудження біля пожежного інституту сучасного спортивного комплексу.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 8, 03.03.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 529 хитов: 16921
вчера: 728/20732
время генерации: 0.017343044281006; SQL запросов: 11