Медиагруппа «Антенна»  

Озимі у доброму стані

Таку оцінку дає посівам озимих культур начальник Головного управління сільського господарства і продовольства облдерж-адміністрації Василь Корнієнко. З наближенням весни читачі нашої газети все частіше звертаються до редакції з проханням повніше висвітлювати цю тему. Очевидно, даються взнаки минулорічні страхи, коли хлібна нива майже повністю загинула через немилосердні примхи природи.

Можемо заспокоїти їх — моноліти, відібрані на посівах озимих у всіх районах області наприкінці січня, показали 100% відростання рослин. Добре відростає їхня коренева система, вміст цукру перебуває у межах 40-45%, що є цілком задовільним показником. Запаси вологи на полях у метровому шарі грунту становлять 150-200 мм. Морози останніх тижнів відчутної шкоди озимим культурам не завдадуть, оскільки сніговий покрив надійно захищає рослини від дії низьких температур.

За повідомленням В. Корнієн-ка, заготовлено достатню кількість мінеральних добрив для першого підживлення посівів по мерзлоталому грунту. Продовжується їхнє нагромадження для другого підживлення. Паралельно йде заготівля паливно-мастильних матеріалів, запасних частин до техніки тощо. Весна не за горами, отож хлібороби черкащини готуються вийти в поле, маючи належне матеріально-технічне забезпечення.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 7, 25.02.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 577 хитов: 11586
вчера: 617/18851
время генерации: 0.015063047409058; SQL запросов: 11