Медиагруппа «Антенна»  

Суддю потрібно знати у обличчя, його «тачку» — за номерами, а квартиру — по вікнах і дверях.

Володимир БРУНЬ# 20, 22.05.2002

За традиціями злодійства красти можна все, всюди і в будь-кого, окрім як у арештантів, бо це «свої». У той же час, не рекомендується обкрадати суддів, прокурорів та міліцію, адже після цього починаються масові арешти, від котрих можуть постраждати безневинні. Тож у таких випадках мафіозні структури виловлюють злодіїв і змушують їх підкинути викрадене. А якщо ці злодії — «відморозки», які не поважають мафію, то їх, звичайно, видають правоохоронцям.

Саме за такою схемою нещодавно отримав 7 років таборів черкащанин, який обікрав квартиру обласного судді Демиденка. Але не встиг злодій сісти за грати, як у судді Демиденка серед білого дня викрали... «мерседеса».

Поохкавши та позітхавши, начальник Придніпровського РВ УМВС Музичко (вже колишній начальник. — Ред.) і начальник обласної ДАІ Григорій Комишан лише розвели руками: «тачку» як корова язиком злизала. Одначе через кілька днів «мерседес» з’явився біля будинку судді. Той, як колишній слідчий, глянув на спідометр і здогадався, що авто переховували на околиці Черкас, щоб потім реалізувати. Хто викрав «тачку» у судді, досі так і не з’ясовано.

До речі, раніше, за таких же обставин, було викрадено «Жигулі» у генерал-майора міліції Сергія Івахненка. І тоді авральні пошуки автомобіля нічого не дали. Але через кілька днів легковик, з повним баком пального і перефарбованим кузовом, знайшовся на платній автостоянці. Досі цей злочин не розкрито, але ясно, що «тачку» поставили на місце на вимогу мафії. Отож злодії повинні знати начальство у обличчя, щоб не «запороти косяк» — себто не втрапити у халепу.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 20, 22.05.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 560 хитов: 23415
вчера: 634/35795
время генерации: 0.1358790397644; SQL запросов: 11