Медиагруппа «Антенна»  
ЧИСТО СЕРДЕЧНЕ ЗІЗНАННЯ
Калашник заявив, що Одарич корупціонер?

Тепер, коли 16-річна депутатська каторга залишилася позаду, екс-депутата Ігоря Калашника потягло на одкровення. На жаль, здобутками його скромної політичної фігури у розбудові та невпинному русі до процвітання Черкас — принаймні поки що — не зацікавилися «Вашингтон Пост» або «Таймс», але не зразу ж і Москва будувалася. Тож у Ігоря Миколайовича, як вважають багато черкащан, є літературна перспектива. І «Лєдокол» Суворова у порівнянні з його мемуарами буде сприйматися просто, як анотація на упаковці дитячого харчування. »»»

Володимир СУХОВ#2, 19.01.2011
ТРУБА-ДІЛО, або Правдива історія про ненаситну коняку черкаських спадкоємців барона Мюнхгаузена

Як кажуть у народі: «Спасіння потопельників — справа рук самих потопельників». Тож, залучивши (поки що неофіційно!) до пошуків істини незалежних експертів з числа колишніх інженерних працівників «Теплокомуненерго» та викладачів профільних спеціальностей черкаських вузів, очолювана Марією Андріївною ініціативна група отримала дуже цікаві висновки, якими я хотів би поділитися і з вами... Але наразі ще один маленький відступ, тепер, так би мовити, «технічний», де йтиметься про те, з чого складається і як взагалі працює будинкова теплосистема. »»»

Влад БРОВА#2, 19.01.2011
Черкасщане требуют справедливых тарифов

Мы, жители дома №8 по улице Розы Люксембург, обращаемся к городскому голове, начальнику КП «Приднепровский СУБ», прокурору г. Черкассы с требованием навести порядок в работе подведомственного Одаричу КП «Приднепровский СУБ». »»»

#2, 19.01.2011
Звернення колективу пологового будинку №2 до керівництва області

Пологовий будинок упродовж трьох років перебуває у невизначеному стані, оскільки депутатами Черкаської міської ради попередньої каденції було прийнято рішення «Про спільне утримання Черкаського пологового будинку №2 та передачі будівель стаціонарних відділень із майном на баланс області» від 20.12. 2007 року №4-177. Але Головне управління охорони здоров’я та медицини катастроф на баланс пологовий будинок не поставило, і фінансування пологового будинку протягом трьох останніх років проводилося з міського бюджету. Не виділялися кошти на ремонт приміщень, придбання і повірку апаратури, реактиви для клініко-діагностичної лабораторії. І тільки завдяки міжнародному Фонду допомоги хворим із наслідками травм та захворювань здійснювалися закупки всього необхідного для функціонування пологового будинку. »»»

#2, 19.01.2011
Рождественская сказка для взрослых

Она мечтала о большой любви. И любовь вместе с запахом весенних цветов вскружила голову. Аркадий появился с букетом белых роз, поразил обворожительной улыбкой и галантностью. После 12 лет совместной жизни ее рыцарь огорошил известием, что полюбил другую. Сюрпризы от любимого посыпались градом. Вначале любовница мужа пересчитала в квартире детские вещи. Раздел имущества начался с того, что муж подал заявление определить ребенка в детдом. Любовь увяла в чертогах Фемиды, где супруги делили имущество. »»»

Валентина ВАСИЛЬЧЕНКО#2, 19.01.2011
Збираємо документи для оформлення пенсії

Пенсія призначається з дня, коли особа звернулася за пенсією (звісно, якщо є на це право), але якщо особа звернеться за призначенням пенсії не пізніше, ніж за три місяці з дня досягнення пенсійного віку, то пенсія за віком призначається з наступного за днем досягнення пенсійного віку. »»»

#2, 19.01.2011
ПОДАТКОВА РОЗ’ЯСНЮЄ
Податкова соціальна пільга в 2011 році

Податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень. »»»

#2, 19.01.2011
Кому і яка користь від такої індустрії?

Здоров’я залишається без особливої уваги доти, допоки воно є. Як тільки його втрачають, воно негайно стає найважливішою цінністю життя, і все інше забувається. Багаторічне ігнорування власного здоров’я призводить до того, що люди разом із набутими захворюваннями втрачають не тільки значні кошти, а навіть і життя. »»»

Необачність має трагічний присмак

У холодну пору року населення, зазвичай, використовує електрообігрівачі та опалювальні печі. Масове одночасне використання електроприладів призводить до значних електричних перенавантажень, а відповідно — до масових пошкоджень електричних мереж та пожеж через короткі замкнення. Та не рідше, а може, й частіше, до пожеж і трагічних наслідків призводить людська необачність. »»»

#2, 19.01.2011Пригоди
Коротке замкнення призвело до пожеж

За статистикою, причиною майже 40% пожеж є замкнення електропроводки. У багатьох випадках за цією загальною фразою приховується витікання електричного струму, яке виникає внаслідок старіння або пошкодження ізоляції. Саме з цієї причини 16 січня виникла пожежа житлового будинку в селі Санжариха Смілянського району. Займання виникло в коридорі та миттєво перекинулося на дерев’яну веранду. Господаря помешкання вдома не було, тому рятувальників виклікали сусіди, які побачили вогонь та почули, як лопався шифер. »»»

#2, 19.01.2011Пригоди
Ковзанярський забіг перетворився у заплив

18 січня близько 9 години ранку в районі Черкаського річкового порту було врятовано людину, що провалилася під кригу. »»»

#2, 19.01.2011Пригоди
Перша жертва тонкої криги

14 січня близько 10 години в Черкасах, поблизу пляжного комплексу «Рів’єра», вчинив самогубство, втопившись у Дніпрі, 21-річний юнак. Оскільки інформація про те, що людина вийшла на лід, надійшла запізно, то врятувати хлопця не вдалося. »»»

#2, 19.01.2011Пригоди
Нагороди стартових змагань сезону

Провідні черкаські легкоатлети відкрили новий спортивний сезон стартами на міжнародному турнірі в Києві. »»»

Арсен АРСАКОВ#2, 19.01.2011Спорт
З гирею, як з іграшкою

Сімнадцятий за ліком міжнародний турнір з гирьового спорту серед ветеранів, який проходив у Запоріжжі, знову довів, що на Черкащині богатирі не перевелися. »»»

#2, 19.01.2011Спорт
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№2, 19.01.2011


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 209 хитов: 2934
вчера: 653/28380
время генерации: 0.43628096580505; SQL запросов: 12