Медиагруппа «Антенна»  

Медалі повернуто ветеранам

Наталя ТАРАН# 3, 28.01.2004

Доглядати за батьком і матір’ю, які зовсім не піднімаються з ліжка та потребують щоденного догляду, в наш час зовсім нелегко, та Олег з усім справлявся: і оселя у нього завжди в порядку, і на життя заробляє, господарство тримає.

Того дня, 22 січня, він, не зачинивши дверей, хвилин на десять вийшов з дому в справах. Повернувшись назад, Олег побачив, що за час його відсутності хтось похазяйнував у хаті. В очі зразу кинулася відсутність мішка цукру, який стояв у сінях біля вхідних дверей. Шухляди шафки в кімнаті були відчинені – звідти пропало 500 гривень, 9 медалей та орден Великої Вітчизняної війни 2-го ступеня. Нагороди належали стареньким батькам, які через свою неміч нічим не могли завадити нахабним крадіям.

Олег звернувся до ватутінських правоохоронців, і завдяки дільничному під вечір цих зловмисників було знайдено. Ними виявились непрацюючі 34-річна Олена та 40-річний Сергій, які чесно заробляти гроші великого бажання не мали і невідомо за що частенько прикладались до чарчини. Підслідкувавши, коли Олег вийшов з дому, парочка без перешкод зайшла до приміщення і скоїла крадіжку.

Коли міліціонери завітали до помешкання підозрюваних, там весела компанія якраз гучно пропивала останні вкрадені гроші. Нагороди ж “спустити” за пляшку оковитої злодюжки ще не встигли.

Дев’ять медалей та орден Великої Вітчизняної війни повернуто тим, хто їх заслужив. Стосовно крадіїв порушено кримінальну справу, і, щоб не сісти до буцегарні, вони слізно обіцяють повернути 500 гривень та виручені за 125 кг викраденого цукру гроші.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 3, 28.01.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 405 хитов: 11168
вчера: 854/23332
время генерации: 1.8574171066284; SQL запросов: 11