Медиагруппа «Антенна»  

СТРАШНА ПОМСТА

Наталя ТАРАН# 3, 28.01.2004

13 січня до Смілянського міськрайвідділу звернулись стурбовані родичі 28-річної М. Їм зателефонували з місця, де працювала ця молода жінка, і запитали, чому ж вона не з’явилася на роботу. Раніше такого з нею не бувало, тому рідні забили тривогу і, як виявилось пізніше, недарма. Двері у квартиру, де проживала М., були зачинені на замок. Їх довелося вибивати. На ліжку, накрита простирадлом, лежала мертва жінка. Ознак насильницької смерті, на перший погляд, не було, насторожувала лише цівка крові, що запеклася на губах.

Експерти підтвердили підозру – жінку було задушено. Та хтось дуже хотів завести слідство в глухий кут. Злочинця шукали досить довго і все таки вирахували, як кажуть самі опери, “чисто математичним шляхом”. Громадянин С., 1956 р.н., знав потерпілу вже два роки і мав із нею певні стосунки, та коли дама серця почала виявляти прихильність до нового, молодого кавалера, С. розлютився і вирішив помститися. План помсти розробляв ретельно. Маючи дублікат ключів від квартири, він вибрав слушний момент і скоїв убивство жінки, старанно маскуючи його під природну смерть. Певний час переховувався в Черкасах, та сищики буквально наступали йому на п’яти. Спеціально сполохавши злочинця, вони прорахували його поведінку і під тиском обставин змусили С. з’явитися в Смілі, де його вже чекали.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 3, 28.01.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 545 хитов: 11431
вчера: 675/20583
время генерации: 0.11277008056641; SQL запросов: 11