Медиагруппа «Антенна»  

«Подарунок» до ювілею?

Арсен АРСАКОВ# 3, 28.01.2004

Цього року одна з найтитулованіших футбольних команд області — Смілянський “Локомотив” відзначає 40-річчя з того часу, як уперше стала чемпіоном Черкащини. Загалом залізничники десять разів (з яких вісім поспіль) були кращими в області, вісім разів володіли Кубком, двічі ставали чемпіонами Центральної ради товариства. Уже в незалежній Україні кілька сезонів сміляни виступали у II майстрівській лізі. Згодьтеся, солідний послужний список. До всього, місто має один з найкращих в області спорткомплекс “Локомотив”.

Проте останніми роками через недостатнє фінансування і команді, і стадіону стало важче виживати. Протягом тривалого часу левова частка фінансів на їх потреби надходила від Одеської залізниці. Зараз, як не парадоксально, маючи солідні кошти, керівництво залізниці майже відмежувалося від спорту. В цій критичній ситуації весь тягар утримання спортивного ядра лягає на місто. Але чи витримає воно його? Не хотілося, щоб “Локомотив” спіткала доля ще донедавна чудового спорткомплексу “Авангард”, який став тягарем для його господарів — машинобудівників. Ще один міський стадіон “Юність” давно вже перебуває у вельми непривабливому стані.

Найпростіше сьогодні кивати на економічні проблеми. Але деякі керівники чомусь забувають зазирнути у день завтрашній і подумати про наступне покоління.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 3, 28.01.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 686 хитов: 34278
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0079400539398193; SQL запросов: 11