Медиагруппа «Антенна»  

Зустріч на КП

Вячеслав ХАРЧЕНКО# 47, 26.11.2003

Це стало справжнім сюрпризом для водіїв, які рухались того дня дорогами Черкащини.

25 листопада на Золотоніському посту ДАІ водіїв зупиняли не через порушення Правил дорожнього руху, а, навпаки, для вивчення їхньої думки про діяльність ДАІ, зміни в адміністративному законодавстві, що стосуються покарання за порушення Правил. До того ж їхнім співрозмовником того дня був безпосередньо начальник обласної Державтоінспекції полковник міліції Іван Корсун. Усі питання, що хвилювали учасників дорожнього руху, перелічити неможливо. Вони стосувалися і приватних випадків, і проблем глобального масштабу. Та основне, у чому співпали думки учасників бесіди, це те, що заходи адміністративного покарання через суди не виправдали надій і навіть дозволили порушникам дорожнього руху відчути свою безкарність. Почастішали випадки перевищення швидкості, порушень правил обгону та маневрування, керування авто в нетверезому стані, від чого страждають і дисципліновані водії.

Іван Григорович Корсун зафіксував усі прохання, вимоги та пропозиції водіїв, запевнив, що жоден випадок не залишиться поза його увагою. Зустріч тривала більше трьох годин, водії просто не хотіли роз’їжджатись, запитань було дуже багато.

Того дня всіма керівниками підрозділів ДАІ області були проведені зустрічі з учасниками дорожнього руху безпосередньо на вулично-шляховій мережі. Ініціатором проведення таких зустрічей стало Міністерство внутрішніх справ. Мета — привернення уваги до діяльності міліції, підвищення її авторитету шляхом розбудови реальних партнерських стосунків із населенням.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 47, 26.11.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 312 хитов: 7301
вчера: 723/26554
время генерации: 0.17140603065491; SQL запросов: 11