Медиагруппа «Антенна»  

Об’єднаймося у Товариство пограбованих

Серед розмаїття кримінальних подій минулого тижня одна вирізняється особливо – пограбовано квартиру депутата обласної ради, невгамовної опозиціонерки-“нашоукраїнки” Любові Майбороди. Сталося це саме тоді, коли вона перебувала у Донецьку, де “Наша Україна” мала намір провести свій з’їзд.

31 жовтня злодії проникли до помешкання, розташованого на першому поверсі, через вікно, у проміжку між 18-30 і 19-ю годиною. Ці півгодини квартира перебувала без нагляду – донька з дому пішла, а чоловік ще не повернувся з роботи. Все це, на думку Л. Майбороди, свідчить, що грабіжники довгий час вели спостереження за її сім’єю.

Працівники міліції, які прибули на виклик, детально обстежили помешкання, склали купу всіляких протоколів та з тим і відбули. Викрадено усе цінне, що було у квартирі, в тому числі комп’ютер, у пам’яті якого зберігається великий обсяг матеріалів, пов’язаних з громадською діяльністю пані Майбороди.

Не сподіваючись на оперативність і професіоналізм стражів порядку, Любов Майборода пропонує усім постраждалим від подібних грабунків об’єднатися у Товариство пограбованих для спільної оборони своїх прав. Всі, хто зголоситься на таку пропозицію, можуть залишити повідомлення у кімнаті №414, на 4-му поверсі Будинку рад.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 29.10.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 477 хитов: 14740
вчера: 723/26554
время генерации: 0.0085639953613281; SQL запросов: 11