Медиагруппа «Антенна»  

Національний підніс сюрприз

Минулого четверга в обласному драмтеатрі був аншлаг. Проте не виступ якоїсь заїжджої естрадної поп-зірки чи дармовий сеанс відомого екстрасенса зібрав повну глядацьку залу. Черкасці вшановували спортсменів — студентів, їх тренерів з Черкаського Національного університету, які на VI Всеукраїнській універсіаді піднесли справжній сюрприз.

За підсумками змагань з 33 видів спорту (усього 6090 учасників) у загальному підсумку ЧНУ посів 9 місце серед 206 вузів України. У групі команд вузів, де є факультети фізвиховання, ЧНУ виборов 3 місце з 21 команди, а серед Національних університетів ( їх 37) — перше місце. Вихованці ЧНУ здобули 26 медалей: 3 “золота”, 2 “срібла” та 21 “бронзу”. Відчуваєте прогрес?!

Ректор Національного, професор А.Кузьмінський зі сцени назвав імена, якими пишається не лише вуз, а й спортивна Черкащина — веслувальника В.Дем’яненка, Є.Куркудюка (самбо), О.Холоші (легка атлетика), І.Каганюк (гімнастика), жіночу футбольну команду та інших. Не було обійдено увагою й тренерів К.Мотуза, Т.Шарабаріну, А.Самоху, В.Іщука, А.Артюшенка, В.Калініченка, голову спортклубу ЧНУ В.Хіміча. Левова частка перемог належить вихованцям факультету фізвиховання (декан О.Безкопильний), які з загальних 3763 очок принесли до скарбнички збірної вузу 1800.

Великій групі спортсменів і тренерів ректор вручив відзнаки та премії. Студентів також вітали заступник управління ОДА з питань спорту М.Козлов та інші посадовці.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 29.10.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 555 хитов: 22965
вчера: 634/35795
время генерации: 0.0093059539794922; SQL запросов: 11