Медиагруппа «Антенна»  

УМВС відреагував на публікацію в «Антенне»

8 жовтня цього року в газеті «Антенна» вийшла критична публікація «Милиция отказывается ловить дачных воров», в якій автор порушував питання щодо відмови Золотоніського МРВ УМВС реєструвати скоєння крадіжок з дачних будинків, розташованих поруч села Чапаївка. В публікації було вказано, що працівники міліції під різними приводами не приймають від громадян заяви про скоєння цих злочинів. УМВС України в Черкаській області стосовно викладених в статті фактів проводило службову перевірку, яка встановила, що факти, викладені автором, знайшли своє підтвердження і відповідають дійсності.

Адміністрація садово-городнього кооперативу “Дніпро” не раз зверталася до Золотоніського МРВ з приводу крадіжок з дачних будинків, але міліція або взагалі не приїжджала, або приїжджала через один-два дні, а заяв від потерпілих громадян Б., С., та М. не було прийнято взагалі. Наведені факти, які були встановлені в ході проведення перевірки представниками відділення адміністративної служби міліції УМВС в Черкаській області, свідчать про те, що дільничний інспектор міліції, який обслуговує цю дільницю, а також окремі працівники Золотоніського МРВ ігнорують повідомлення громадян за фактами крадіжок, а також не вживають заходів щодо їх попередження і повною мірою не виконують свої функціональні обов’язки. Тому за грубі порушення в службовій діяльності та дискредитацію звання працівника міліції старшого дільничного інспектора міліції Золотоніського МРВ УМВС в Черкаській області, який обслуговував дільницю, на якій розташований дачний кооператив “Дніпро”, з органів внутрішніх справ звільнено, а до ряду керівників, з вини яких були допущені порушення обліко-реєстраційної дисципліни, вжиті заходи дисциплінарного впливу. Інформацію про факти відмови від реєстрації повідомлень громадян про крадіжки з дачних будинків садово-городнього кооперативу “Дніпро” направлено до Золотоніського МРВ для реєстрації в книзі обліку про злочини та пригоди для проведення перевірки та вживання заходів реагування.

Керівництво УМВС України в Черкаській області вибачається перед потерпілими громадянами за непрофесійні дії своїх підлеглих і буде й надалі робити все, щоб подібні інциденти не повторювались.

В. Мусієнко,
начальник ЦГЗ УМВС України
в Черкаській області
підполковник міліції

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 29.10.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 569 хитов: 23861
вчера: 634/35795
время генерации: 0.015130043029785; SQL запросов: 11