Медиагруппа «Антенна»  

Стережись сусіда

Поцуплене в сусідів добро крадій закопав на чужому городі

До Городищенського райвідділу міліції прийшла схвильована заплакана жінка і розповіла черговому майже неймовірну історію: з її будинку, закритому на всі замки, таємниче щезли прикраси із золота та срібла, нові речі, відео- та аудіоапаратура. Сума, на яку поживився злодій, сягала майже 5 тис гривень. Міліціонери почали шукати цього невидимого барабашку і невдовзі з допомогою громадськості дільничний вийшов « на слід».

Випадкові свідки бачили, як коло оселі потерпілих людей «крутився»… їхній «добрий сусіда», який проживає через три хати від них. Оперативники почали працювати в цьому напрямку. «Добрий сусіда» чесно дивився правоохоронцям у вічі і розповідав, що в цей час ходив по гриби зі своїми приятелями і до цієї крадіжки не має ніякого відношення. Міліціонери ретельно перевірили алібі грибника, але воно не підтвердилось. Під тиском вагомих доказів невдовзі крадій «розколовся» й розповів слідчим, по які саме гриби він ходив того дня. Цей чоловік знав, що люди, які нещодавно придбали будинок недалеко від його оселі, працювали за кордоном, і коли нові господарі обійстя заїжджали до хати, люб’язно згодився допомогти їм переносити речі. Але потім, влучивши момент, коли в хаті не було нікого, зловмисник проник до будинку, де й скоїв крадіжку. Цього чоловіка навіть не зупинило те, що його рідний син вже знаходиться під слідством – хлопець вкрав продукти харчування в одному з кафе міста і, загорнувши крадене в поліетилен, по частинах закопав на городі. Цей злочин було розкрито, і міліціонерам добре довелось попрацювати, перекопуючи город і розшукуючи викрадені консерви, пляшки зі спиртним та заморожене м’ясо.

Татусь не став брати приклад з сина і поцуплене в сусідів добро заховав вже не на своєму, а на чужому городі під сараєм.

Сім’я городищан, що потерпіла від цієї крадіжки, не знає тепер, кому більше завдячувати за повернуті речі – чи то богові, бо викрадене добро було повернуте їм на велике свято Покрови, чи то міліціонерам, які зарадили їхній біді, особливо своєму дільничному капітану міліції Михайлу Андрейку, який доклав чимало зусиль до розкриття цього злочину, здобуваючи потрібну інформацію та копаючи цей клятий город. До речі, нещодавно дільничний Андрейко наказом Міністра внутрішніх справ за хорошу роботу позачергово отримав звання капітана і, як мені стало відомо від його керівництва, має всі необхідні докази для розкриття ще одного злочину, скоєного на території його дільниці.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 41, 15.10.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 479 хитов: 16631
вчера: 586/18215
время генерации: 0.008436918258667; SQL запросов: 11