Медиагруппа «Антенна»  

Бути чи не бути ринку в Умані?

Марина Павловська# 19, 15.05.2002

13 травня в Умані відбувся мітинг протесту проти можливого утворення біля міста оптового промислового ринку. Підприємці Умані погрожували вдатись до крайніх заходів: перекрити рух автотранспорту на центральній міській вулиці і рух на магістралі Київ-Одеса, якщо до них не вийде голова райдержадміністрації Станіслав Монке. «Уманці втратять робочі місця, місто перетвориться на сміттєзвалище, усі податки підуть кудись, а не в місцевий бюджет. Районний бюджет отримає хіба що орендну плату за землю...» — мотивували свій протест підприємці.

Нещодавно до голови уманської райдержадміністрації Станіслава Монке надійшло звернення від ТНК Корпорації «Божко і Ко», в якому заявники просили надати в оренду місце в районі «Клеверного» мосту (автомагістраль Київ-Одеса) під оптовий промисловий ринок. Протягом півроку містом ходили чутки, що в Умані ось-ось відкриють оптовий ринок. З метою спростувати чи підтвердити ці чутки Ліга підприємців Умані звернулась до Станіслава Монке, а той підтвердив, що така заява була.

13 травня перед стінами уманського Білого дому відбувся мітинг підприємців міста (рішення про його проведення було прийняте Лігою підприємців за підписами 580-ти осіб). Цього дня підприємці не вийшли на ринок, а вирішили пікетувати райдержадміністрацію з вимогою не допустити утворення біля міста промислового ринку. «Монке, надіємося на вашу обачність», «Ні — відмиванню грошей у нашому регіоні!», «Ні — оптовому екологічному забрудненню!», — лунали гасла на площі. Незважаючи на те що початок мітингу був запланований на 8-му годину ранку, він розпочався приблизно за годину, причому без представників місцевої влади, яких було попереджено і запрошено більш як за тиждень. Голова Ліги підприємців Лідія Кравчук зачитала усі звернення з цього питання до райдержадміністрації, а також надані відповіді. Лише після двогодинного скандування до зібрання вийшов не Станіслав Монке, а міський голова Юрій Бодров, який запевнив, що сам особисто не підтримує створення ринку. Він також зазначив, що під час телефонної розмови з головою облдержадміністрації Володимир Лук’янець сказав, що такого рішення теж не вітає. Сам голова райдержадміністрації з’явився лише на початку 12-ої години. Після категоричної вимоги підприємців не підтримувати такого рішення Станіслав Монке не лише на словах, але й письмово запевнив усіх в тому, що доки він перебуватиме на цій посаді, оптового ринку в Умані не буде.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 19, 15.05.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 549 хитов: 22557
вчера: 634/35795
время генерации: 0.016515016555786; SQL запросов: 11