Медиагруппа «Антенна»  

Жертви сексуального збоченця

Юлія ЄФИМОВИЧ# 38, 24.09.2003

42-річний Анатолій Любарський проживав у с.Полянецьке Уманського району разом зі старенькою матір’ю. Чоловік мав неабияку фізичну силу і вдався хазяйновитим. Працював у сільгосппідприємстві, потім часи змінилися, і він лишився безробітним. Але рідко сидів без роботи вдома. Якщо не на власному обійсті чимось займався, то його наймали допомогти в підсобних господарствах односельці. Знали люди про те, що зайвої копійчини за свою роботу Анатолій не попросить, а от випити зайвого може. Тож нерідко й користувалися його згубною звичкою. В селі самогон часто стає тією розмінною монетою, за яку такі, як Анатолій, наймуться працювати швидше, аніж за справжні гроші. Власне, на самогоноваріння давно закрили очі і міліція, і державна влада. Ніхто не рахує тепер, скільки громадян топлять свою долю в клятій горілці, байдуже до цього офіційній владі, статистиці. Тим більш, що з’явилася за часи незалежності ще одна біда – наркотична, з якої ще важче вирватися, аніж з пут алкоголізму.

З дитинства Анатолій помічав, що з ним щось не так. Особливо любив він спостерігати потай, як роздягалися жінки чи дівчата. А навчаючись в училищі, один із однокурсників поділився з ним власною таємницею про те, що переживає сильне статеве збудження, коли зненацька на вулиці перед жінками оголює певні частини тіла. Спробував і Анатолій такий “кайф” і зрозумів, що це саме те в статевому житті, чого йому бракує. Тож навіть коли був уже й одруженим, вдавався до давнього прийому на вулицях свого села. Односельці ставилися до цього з насмішкою, а деякі жіночки могли навіть своїми чарами дещо заохочувати трохи незрозумілого їм чоловіка.

Дружина не витримала поганого ставлення Анатолія, який, випивши, любив розпускати руки, і його негідної поведінки на вулиці. Тож розлучилася з Анатолієм, і він переїхав до матері.

Лікарі називають подібні статеві розлади ексгібіціонізмом, та в селі до лікарів з такими захворюваннями не звертаються. Може, так і жив би Анатолій під смішок сусідів і знайомих, аби хоч якусь міру випитому знав.

Та 20 вересня 2002 року с.Полянецьке стривожилося страшною новиною. Опів на дев’яту вечора до сільського клубу пішла Наталя С., 1983 року народження, а додому так і не повернулася. Стривожені батьки порозпитували всіх її подруг, знайомих, та всі свідчили, що Наталя того вечора так і не прийшла до клубу... На третій день на дівчину випадково натрапив один із односельців. Вона мертва лежала в кущах метрів за сто від стежки. Дівчина була напівроздягнена і прикрита курткою, біля неї лежала й її сумочка. Ніщо з речей чи одягу Наталії не зникло.

Розпочалося слідство, і підозра впала на Анатолія. Він добровільно зізнався, що вбивство — його рук справа. Проте розповів, що не збирався вбивати дівчину, ним керувало єдине бажання – задовольнити власну пристрасть. Він ішов за нею в темряві, але спіткнувся і на землі доторкнувся до каменю чи цеглини. Схопив і вдарив Наталю по голові. Потім затяг її в кущі, не поспішаючи, роздягнув. Про те, що вона мертва, не думав і на відстані за метр від неї “робив свою справу”. А отримавши насолоду, прикрив дівчину курткою, маючи на меті і в наступні дні приходити до неї. Як трапилося так, що став вбивцею, пояснити не міг, бо того дня він випив 2(!!!) літри самогону. Вбивати Наталію він не хотів. Його цікавило її тіло, хоча ні живу, ні мертву він її не гвалтував.

Під час судового слідства Анатолій почав відмовлятися від своїх свідчень, мовляв, прямих доказів його вини немає. І справді, дослідження не показали залишків статевого акту. Було виявлено лише деякі фрагменти волокнонакладання...

Мати Анатолія не змогла знести лиха, що накоїв її син, і під час досудового слідства померла.

Судовий розгляд цієї кримінальної справи ускладнювався тим, що прямих доказів вини підсудного, крім наведених вище, та його зізнання не було. В суді підсудний став говорити, що всі звинувачення щодо нього є неправдою, часто посилався на свідчення матері, якої вже не було серед живих. Мовляв, визнавальні свідчення на слідстві давав під тиском правоохоронців, як і процедуру відтворення злочину на місці події. Визнав лише, що часто займався мастурбацією і про цю його звичку знали односельці. Відповідні бажання виникали в нього і стосовно потерпілої, яку він знав за місцем проживання і яка йому сподобалася.

Зізнався також, що й сам за собою останнім часом помічав, що після вживання спиртного ставав агресивнішим, нестриманим і мав провали у пам’яті. Відповідні судові експертизи визнали Анатолія Любарського осудним. Не помічали розумових відхилень за ним ні колишня дружина, ні мати, яка за життя дала свідчення слідству, ні сестра. Проте вони зізнавались, що останнім часом Анатолій постійно пиячив, безпричинно згонив злість і агресію на рідних, бив їх.

Кримінальна справа, порушена проти Анатолія Любарського, розглядалася у закритому судовому засіданні. Підсудного визнано винним у вбивстві Наталії С. і засуджено до 13 років позбавлення волі. 29 липня Верховний Суд України розглянув апеляційну скаргу, проте залишив вирок апеляційного суду Черкаської області без змін.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 24.09.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 360 хитов: 17149
вчера: 638/58805
время генерации: 0.059122085571289; SQL запросов: 11