Медиагруппа «Антенна»  

Кращі прикордонники України збиралися в Оршанці

Іван ГАЙДАМАКА# 38, 24.09.2003

Вперше за час створення прикордонної служби України відбувся зліт кращих з кращих захисників рубежів нашої держави. П’ять територіальних управлінь Держкордону делегували до навчального загону “Оршанець”, на базі якого і проходив згаданий захід, більш як 300 військовослужбовців рядового, сержантського і офіцерського складу. Учасники зльоту ділилися своїм досвідом в охороні кордону, зустрічалися з ветеранами. На спортивній базі та в учбовому містечку “Оршанця” демонструвалися вправи рукопашного бою і методика затримання порушників кордону. Гостями зльоту були і голови комітетів солдатських матерів багатьох областей.

До речі, “Оршанець” не дарма обрано місцем проведення заходу. За не таку вже й тривалу його історію через цю учбову частину пройшла майже третина молодих прикордонників. А невеличке військове містечко, з якого, власне, все і починалося, переросло в добре технічно і матеріально оснащений центр підготовки захисників рубежів з розширеною інфраструктурою. Про високе визнання цього підрозділу свідчить і те, що вже кілька років поспіль його вихованці в складі зведеного батальйону беруть участь у військовому параді на честь Дня Незалежності. Нині в “Оршанці” навчаються і проводять навчання близько 5 тисяч військовослужбовців.

Останнього дня зльоту до його учасників завітав голова Державної прикордонної служби України (саме так з 1 серпня 2003 року іменуються в минулому прикордонні війська) генерал-полковник М.Литвин. Кращим з кращих, тим, хто особисто відзначився під час служби, він вручив нагороди. А поставив крапку в зібранні концертом Ансамбль пісні і танцю Держприкордонної служби.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 24.09.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 619 хитов: 55279
вчера: 678/49777
время генерации: 0.0084669589996338; SQL запросов: 11