Медиагруппа «Антенна»  

До побачення, телебачення, або Рік без «Антени»

Володимир МАМАЛИГА# 4, 06.06.2012

17 травня 2011 року відбувся останній прямий ефір телеканалу «Антена». А вже наступного дня, о 9 ранку 18 травня, кабельний провайдер «Воля» припинив подачу нашого сигналу і замість «Антени» люди стали дивитися «Дискавері».

Потім були звернення і до братів-журналістів, і до послів іноземних держав, і до народних депутатів, і до Президента України Януковича разом із Генеральним прокурором та губернатором Тулубом. Про справу «Антени» чули і знали всі: від Президента до останнього сержанта ППС. Справою «Антени» займалися і НСЖУ на чолі з нині вже покійним Лубченком, і профільний комітет ВР на чолі з нині вже колишнім Андрієм Шевченком, і спеціальна комісія при Президентові України вже теперішньому. Ми давали брифінги та прес-конференції, виступали на телемарафонах на ТВі та давали інтерв'ю газетам. Зараз усе це згадується вже, як далеке минуле.

Скажу по секрету тим, хто набереться сміливості і надумає таким самим чином, а саме шляхом звернень до широкої громадськості, захищати свої права від зазіхань: на регіоналів (а саме вони зараз розписують пульку) наші присоромлювання подіяли не більше, ніж на зграю бродячих псів цитування КПК у новій редакції. Так, власне, я і раніше здогадувався, що у деяких моментах найкращим аргументом у захисті своїх порушених прав є не влучний сюжет, а АК-74. Але, напевно, не у цій країні, не з такими союзниками і не у ці часи. Через рік після припинення трансляції «Антени» так і немає, а черкащани потроху забувають, що у світі ще є інша точка зору на наше «покращення життя вже сьогодні», крім офіційної. Воно і видно: чим далі у ліс, тим товстіші партизани і тим своя сорочка ближча до тіла!

Що ж сталося за рік? А можна констатувати — рівним чином нічого. Хіба що випадковий перехожий на вулиці зненацька потисне руку та тихо подякує, бабуся на депутатському прийомі згадає нашу спільну перемогу над майстром РЕУ, а сусідка на концерті у філармонії — відстояну від закриття школу. Депутати стали товстішими, чиновники — нахабнішими, а корупціонери вдягли на себе маски друзів усіх черкащан і твердо переконані у своїй безкарності. Прокуратура з полегшенням згребла усі справи, відкриті на підставі публікацій або сюжетів «Антени», і зручно прилаштувала їх у найближчому смітнику. А колеги по опозиції разом із їхніми депутатами вже знайшли інші інформаційні приводи для самопіару, нічого не зробивши для відновлення справедливості. Може, не хотіли. а може, і не могли. Що вони можуть, якщо не при портфелях?!

Здавалось би — ну що трапилося?

Ну, закрили трибуну для небагатьох сміливих, які не побоялися висловити свою незгоду з харцизькими гопниками та БВС-овськими шулерами?

Ну, менше стали показувати ям на дорогах та колоритних депутатів у сесійній залі?

Ну, тепер в ефір можуть потрапити лише з дозволу адептів Церкви свідків покращення життя вже сьогодні, які знайшли своє пристанище в облдержадміністрації чи міськвиконкомі, не гребуючи скромними зарплатами директорів комунальних підприємств?

Тим не менше: життя триває! Просто зі зникненням «Антени» у Черкасах стало менше свободи і правди. А може, у Черкасах та сама свобода, і правда, вже нікому і не потрібна?

Миска борщу, варена кукурудза, дармова полуниця з наркомівськими 100 г від правлячої коаліції під час свят, організованих за бюджетний кошт, — це і є те саме «покращення життя вже сьогодні»? Чи для черкащан ковток горілки вже краще за ковток свободи?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 4, 06.06.2012
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 281 хитов: 6937
вчера: 780/26432
время генерации: 0.089916944503784; SQL запросов: 11