Медиагруппа «Антенна»  

Одарич запропонував депутатам «відкат». Депутати погодилися!

Володимир МАМАЛИГА# 3, 11.04.2012

Саме так можна охарактеризувати рішення Черкаської міської ради, ухвалене на пленарному засіданні 15 березня 2012 року. За нього голосували депутати як від більшості, так і підприємливі опозиціонери. Де-юре це рішення називається «Програма стимулювання впровадження новацій у сфері муніципальних послуг у м. Черкаси на 2012-2016 роки». А насправді: відкат — він і у Хайфі відкат.

Не буду зупинятися на стилістичних особливостях тексту рішення — ми всі чудово знаємо, як гарно вміють їздити по вухах чиновники і люблячі їх депутати при найменшій нагоді безкарно вкрасти грошей з бюджету. І це рішення — якраз яскраве тому свідчення. Тепер не потрібно, проводячи засідання погоджувальної ради, обливатися потом у парилках чи мерзнути біля машин на лісових галявинах, дотримуючись умов суворої конспірації. Відтепер обговорювати долі, схеми і квоти можна відкрито, транслюючи тьорку... пардон, засідання в онлайн-трансляції з 206 кімнати у міськвиконкомі. Нарешті «покращення життя вже сьогодні» настане не лише для Одаричів і Тулубів, а й для більш широкого кола радників, компаньйонів, соратників, подільників, нукерів та міньйонів.

Гарно інформовані прагматики з біло-голубого, білого чи голубого табору заперечать: так депутати ж самі будуть формувати т.зв. конкурсну комісію з людей шановних, авторитетних і, безумовно, — кришталево чесних. Ви особисто вірите в об’єктивність депутатської більшості? На мою думку, доручити депутатській більшості формувати комісію, яка буде визначати суму виплат обраним раціоналізаторам та оптимізаторам — це все одно, що дозволити повіям призначати начальника якоїсь комісії по контролю за суспільною мораллю. Хоча, власне, у нашій країні і у нашому місті саме так і відбувається. Зате відтепер будь-який «брєд» у колах «мера» і у «мерії» може приносити прибуток.

Відтепер будь-який депутат, секретар, чиновник, сам Одарич чи особа, наближена до Одарича, зможе покликати до себе якого-небудь дядю Васю з сусіднього генделика та вручити йому пакет документів по оптимізації якої-небудь муніципальної інспекції чи злиття пологового будинку з водоканалом. Дядя Вася заїдає перегар жуйкою, йде у «мерію» і реєструє своє «ноу-хау». Потім шановна комісія з «шановних та кришталево чесних» людей обраховує економічний ефект цього самого «ноу-хау» і призначає виплату 20%, з яких дяді Васі залишається не на одну пляшку, а на цілий ящик плюс на костюм з елітного секонд-хенду для забезпечення солідного представницького вигляду. А у депутатів та чиновників з’являться нові машини, будинки та можливості їздити по світу, навчаючись кращого досвіду збагачення.

P.S. Найцікавіше, що навіть за твердженням самих новаторів це рішення базується лише на думці міського голови Одарича, який, як відомо, не має ніякої освіти. І жодних норм права та законів. Тож, або Одарич цілком переконаний у своїй безкарності, або у цієї країни великі проблеми? З законом, законністю і правом.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 3, 11.04.2012
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 155 хитов: 16213
вчера: 212/12313
время генерации: 0.060780048370361; SQL запросов: 11