Медиагруппа «Антенна»  

Володимир МАМАЛИГА: Давайте разом будувати нашу державу, будувати НАШУ УКРАЇНУ!

Новий керівник «Нашої України» на Черкащині

Новий 2012 рік черкаські нашоукраїнці зустріли з новим керівником. 30 грудня 2011 року делегати конференції Черкаської обласної організації політичної партії «Наша Україна» задовольнили заяву Олександра Черевка про складання повноважень голови парторганізації у зв’язку з переїздом до Києва та одноголосно обрали своїм керівником відомого громадського діяча, українського патріота, депутата Черкаської міської ради Володимира Мамалигу. Багаторічний керівник «Нашої України» на Черкащині, депутат Черкаської обласної ради і колишній голова облдержадміністрації Олександр Черевко побажав своєму наступнику наснаги та стійкості. Адже у теперішні часи навіть саме перебування у лавах опозиційної партії є виявом громадянської позиції.

Організаційне будівництво

Володимир МАМАЛИГА окреслив шляхи виходу організації із кризового стану. Володимир Мамалига заявив, що найближчим часом він відвідає усі районні організації, зустрінеться з керівниками та активістами «Нашої України» у районах Черкащини, вислухає їх думки та побажання. Після отримання повної та всебічної інформації від членів та прихильників організації буде зроблена оцінка організаційної та політичної діяльності керівників різних підрозділів партії та , ймовірно, відбудуться певні кадрові ротації. На думку нового керівника, керівні посади у «Нашій Україні» повинні займати молоді, небайдужі та патріотично-налаштовані черкащани, які пов’язують своє політичне майбутнє з українським патріотизмом, порядком, добробутом та європейським вибором України.

Об’єднана опозиція

Володимир МАМАЛИГА передусім наголосив на незмінності обраного курсу на об’єднання національно-патріотичних сил Черкащини та консолідацію зусиль на подолання наслідків правління правлячого режиму. Адже сам Володимир МАМАЛИГА стояв біля витоків створення, активним учасником та організатором акцій Об’єднаної опозиції Черкащини, яка провела свою першу спільну акцію 9 березня минулого року: ще до початку подібних процесів в Україні. Володимир Володимирович наголосив, що у місцевих радах Черкащини необхідно пришвидшити створення міжфракційних депутатських об’єднань національно-патріотичного спрямування задля консолідованого захисту інтересів територіальних громад від свавілля чинної влади. Володимир МАМАЛИГА переконаний, що лише разом ми можемо протистояти диктатурі та силам пітьми, які останнім часом почали панувати в Україні.

Вибори

Лідер політичної партії «Наша Україна» Віктор Ющенко під час особистої зустрічі з Володимиром МАМАЛИГОЮ підтримав його кандидатуру на посаду керівника виборчого штабу «Нашої України» на Черкащині. Тож після завершення переговорного та об’єднувального процесу у Києві Черкаська обласна організація «Нашої України» розгорне виборчі штаби разом із іншими партіями, які бажають консолідувати зусилля задля перемоги на парламентських перегонах. Головне – налагодження діалогу між однодумцями та об’єднання зусиль для досягнення успіху на виборах. Черкащина традиційно має національно-свідомий та патріотично-налаштований електорат, тож треба лише донести до людей правду. І «Наша Україна» зуміє це зробити.

Володимир МАМАЛИГА:

«Ми визнаємо заслуги своїх попередників. Ми визнаємо помилки своїх попередників. Теперішня влада також робить дещо добре, але вона це робить здебільшого для себе. Для себе, для свого бізнесу, для своїх родин, які вже давно заходяться у інших країнах. Згадаймо п’ять років тому: не усе було ідеально, але усе таки було краще, ніж зараз. Погодьтеся! Але давайте не страждати за минулим, а будувати гідну Державу, гідне майбутнє для нас та наших дітей.

Давайте разом будувати нашу державу, будувати НАШУ УКРАЇНУ!
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 04.01.2012
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 627 хитов: 55814
вчера: 678/49777
время генерации: 0.0082159042358398; SQL запросов: 11