Медиагруппа «Антенна»  

Заява про наміри

СТОВ ім. Шевченка в особі Литвинецької філії СТОВ ім. Шевченка має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Підприємство міститься за адресою: Черкаська область, Канівський район, с. Литвинець, вул. Грибна, 1 на ділянці площею 23 га.

Територія проммайданчика межує (існуюча ситуація): з південного сходу — з лісопосадкою Канівського держлісгоспу; з півночі із землями СТОВ «Литвинецьке»; з півдня із землями фермерського господарства «Куженко О»; з північного сходу із землями фермерського господарства «Слюсар Р»; із заходу із землями СТОВ «Литвинецьке»; зі сходуіз землями СТОВ «Литвинецьке».

Найближча житлова забудова міститься на відстані 1200 м від джерел забруднення підприємства.

Литвинецька філія СТОВ ім. Шевченка спеціалізується на вирощуванні грибів з використанням органічного компосту. За рік підприємство вирощує для споживачів 3170 т грибів та виготовляє 44700 т органічного компосту.

На території підприємства розташовані адміністративно-побутовий корпус; котельна; ремонтно-механічна майстерня; цех з виробництва компосту; цех приготування покривного грунту; цех вирощування грибів; лабораторія хімічного аналізу.

Основними забруднювачами на підприємстві є: котельна, цех з виробництва компосту, ремонтно-механічна майстерня.

В результаті виробничої діяльності підприємства в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини: азоту оксиди, вуглецю оксид, метан, ртуть металева, вуглецю двоокис, залізо та його сполуки (в перерахунку на залізо), марганець та його сполуки (в перерахунку на діоксид марганцю), аміак, пари сірчаної кислоти, пари хлористого водню, кротоновий альдегід, діетиламін, N-нітрозодіетиламін, хром та його сполуки, речовини у вигляді суспендованих частинок недеференційованих за складом, формальдегід.

Валовий обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря складає 80,734 т на рік.

Аналіз результатів розрахунків забруднення повітряного басейну викидами від стаціонарних джерел промислового майданчика СТОВ ім. Шевченка в особі Литвинецької філії СТОВ ім. Шевченка показав, що перевищення рівня впливу на атмосферне повітря на межі санітарно-захисної зони та зони розмішення житлової забудови, допустимого санітарними нормами відсутні, що підтверджується проведеними розрахунками розсіювання забруднюючих речовин (програмний комплекс РЗА «ЕОЛ-ПЛЮС»).

Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян з цього питання проводиться упродовж місяця з дати подання повідомлення в місцеві засоби масової інформації Канівською райдержадміністрацією за адресою: 19000, м. Канів, вул. Кошового, 2; тел.: (236) 3-21-71.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 6, 19.02.2011
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 540 хитов: 15808
вчера: 580/19299
время генерации: 0.043698072433472; SQL запросов: 11