Медиагруппа «Антенна»  

Далі — з новим тренером

Арсен АРСАКОВ# 6, 19.02.2011

Досить несподіваним для прихильників чоловічої волейбольної суперлігівської команди «Імпексагро-Спорт» стала зміна головного тренера. Її нещодавно очолив відомий і досвідчений фахівець, олімпійський чемпіон Віктор Михальчук. Пост керманича він прийняв від Юрія Мельничука, який наразі очолив російський клуб у Самотлорі. Вже у якості головного новий наставник вивів черкащан на ігри з другою командою чемпіонату «Кримсодою» і здобув дві перші перемоги. Наразі черкащани серед лідерів.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 6, 19.02.2011
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 62 хитов: 582
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0081489086151123; SQL запросов: 11