Медиагруппа «Антенна»  

Ковзанярський забіг перетворився у заплив

18 січня близько 9 години ранку в районі Черкаського річкового порту було врятовано людину, що провалилася під кригу.

Ковзаняр півгодини бігав по кризі в районі вулиці Козацької, а тоді просто на очах у перехожих та випадкових свідків провалився під лід.

За номером «101» люди одразу повідомили про надзвичайну подію рятувальникам. На місце оперативно прибув черговий підрозділ Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби, який і врятував невдаху-ковзаняра.

Чи то через невихованість, чи то з переляку, але врятований, ледве ставши на ковзани, навіть не подякувавши рятувальникам, накивав п’ятами в напрямку фарватеру.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 2, 19.01.2011
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 281 хитов: 6047
вчера: 723/26554
время генерации: 0.058030128479004; SQL запросов: 11