Медиагруппа «Антенна»  

ЧИСТО СЕРДЕЧНЕ ЗІЗНАННЯ
Калашник заявив, що Одарич корупціонер?

Володимир СУХОВ# 2, 19.01.2011

Тепер, коли 16-річна депутатська каторга залишилася позаду, екс-депутата Ігоря Калашника потягло на одкровення. На жаль, здобутками його скромної політичної фігури у розбудові та невпинному русі до процвітання Черкас — принаймні поки що — не зацікавилися «Вашингтон Пост» або «Таймс», але не зразу ж і Москва будувалася. Тож у Ігоря Миколайовича, як вважають багато черкащан, є літературна перспектива. І «Лєдокол» Суворова у порівнянні з його мемуарами буде сприйматися просто, як анотація на упаковці дитячого харчування.

А поки що метри світової журналістики та політичного бестселеру міркують, на якій козі під’їхати за інтерв’ю до черкаського «доктора філософії у галузі економіки», щоби його неоціненний досвід у галузі місцевого самоврядування задарма не тиснув на внутрішню частину черепної коробки, а став надбанням усієї демократичної громадськості. Адже нове покоління (читай — новообрані депутати) не хоче вшановувати неоціненний внесок Калашника у стратегію розвитку міста та не встає і не зриває шапки при згадці про нього. Але Ігор Миколайович, як кажуть, ніколи не був пасивним. Тож, не зважаючи зневагу з боку світової журналістської спільноти, наприкінці минулого тижня Калашник дав інтерв’ю місцевому інтернет-ресурсу «Прочерк». Те передчуття, з яким обізнані з його бізнес-здобутками правоохоронці давно чекали на щиросердне зізнання, схоже, почало справджуватися.

По-перше, у своєму інтерв’ю Ігор Калашник чесно звинуватив у корупції чинного міського голову Сергія Одарича, з яким його пов’язують давні ділові стосунки. Чи можна трактувати фразу Калашника: «Я вважаю, що його (Одарича. — Авт.) бачення стратегічного розвитку Черкас збігається з моїми особистими інтересами й інтересами громадської організації «Форум розвитку Черкащини», яку я очолюю» — інакше, ніж як дії посадових осіб в інтересах третіх сторін?! Адже саме так трактують такі діяння норми чинного законодавства України. І коли бачення міського голови збігається з особистими інтересами бізнесмена, який, до того ж, 16 років носив депутатський значок, варто бути пильними вже оперативним працівникам правоохоронних органів. І уважніше читати періодичну пресу та слідкувати за інтернетом.

Про щиру чоловічу дружбу між Калашником та Одаричем неодноразово повідомляли черкаські засоби масової інформації. Упродовж п’яти років цю міцну дружбу кілька разів намагалися похитнути правоохоронці та журналісти «Антени», які, очевидно, у дружбі нічого не розуміють та не вміють її цінувати, називаючи її корупцією. Для загального розвитку нагадаємо, що корупція — це діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямована на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг.

Корупційними діяннями чомусь вважаються:

1. Незаконне одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у зв’язку з виконанням таких функцій матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг, у тому числі прийняття чи одержання предметів (послуг) шляхом їхнього придбання за ціною (тарифом), яка є істотно нижчою за їхню фактичну (дійсну) вартість. Та невже будівництво спортзалу СШ №18, ремонт доріг та будівництво соціального житла за бюджетний кошт хтось може розцінити, як корупцію? Ну задорого і трохи невчасно вийшло, з ким не буває.

2. Одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, кредитів або позичок, придбання цінних паперів, нерухомості або іншого майна з використанням при цьому пільг чи переваг, не передбачених чинним законодавством. Тож невже викуп фірмами, які всі в Черкасах чомусь пов’язують із Ігорем Калашником, непотрібної громаді медичної нерухомості за недорогою ціною та розміщення там бізнес-структур слід вважати корупцією, а не дружбою?

3. Інші правопорушення, пов’язані з корупцією (порушення спеціальних обмежень, вимог фінансового контролю, невжиття заходів щодо боротьби з корупцією, умисне невиконання своїх обов’язків по боротьбі з корупцією). Невже той факт, що Одарич за чотири роки жодного разу не подав жодної претензії та жодного позову до суду задля застосування штрафних санкцій та повернення бюджетних коштів за порушення термінів будівництва, треба вважати корупцією, а не просто дружбою?

Тож можемо лише побажати Ігорю Калашнику, а втім, і іншим, теперішнім та колишнім, депутатам нових нападів відвертості, творчого натхнення та успіхів у творчій реалізації. З нетерпінням чекаємо ваших нових творчих одкровень, покаянь та зізнань. Гадаємо, що невдовзі і правоохоронці, і тимчасові депутатські комісії, які будуть ретельно вивчати життя-буття народних обранців минулих каденцій, дадуть багато тем для розмов, пліток, інтерв’ю та кримінальних справ. А колишнім добре відомо, що врешті-решт виграє той, хто першим добіжить. Чи до кордону, чи до кабінету слідчого.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 2, 19.01.2011
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 251 хитов: 5192
вчера: 723/26554
время генерации: 0.046501159667969; SQL запросов: 11