Медиагруппа «Антенна»  

Заява про наміри

Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Євробуд» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Євробуд» розташоване за адресою: Черкаська обл., м. Черкаси, проспект Хіміків, 49.

Територія ТОВ «БК «Євробуд» межує: зі сходу — землі ДП «Квіти»; із заходу — землі автокооперативу «Сирена»; з півночі — через вул. Чіковані — землі Черкаської міської ради, з півдня — землі МОСТ «Садівник».

Найближча житлова забудова міститься на відстані 100 метрів від джерел забруднення.

ТОВ «БК «Євробуд» займається виробництвом брусу та рейки дерев’яних.

Основними джерелами викидів забруднюючих речовин в атмосферу є: котельня,теслярська майстерня.

У результаті виробничої діяльності проммайданчика ТОВ «БК «Євробуд» в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини: азоту двоокис, тверді речовини у вигляді суспендованих частинок, вуглецю оксид, азоту оксид, вуглецю діоксид.

Валовий викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства складає 4,113 тонни на рік.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства не створюють перевищення рівня впливу на атмосферне повітря на межі санітарно-захисної зони та зони розміщення житлової забудови, допустимого санітарними нормами, що підтверджується проведеними розрахунками розсіювання забруднюючих речовин (програмний комплекс РЗА «ЕОЛ-ПЛЮС»).

Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян з даного питання проводиться протягом місяця з дати подачі повідомлення в місцеві засоби масової інформації Департаментом екології та безпеки населення Черкаського міськвиконкому за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. 30-річчя Перемоги, 26, тел. (0472) 65-11-92, 65-56-07.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 12.01.2011
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 555 хитов: 22882
вчера: 634/35795
время генерации: 0.053623914718628; SQL запросов: 11